Remont kotłowni w budynku hotelowym w Gniewinie przy ul. Sportowej.
CENTRUM SPORTOWO-KONFERENCYJNE GNIEWINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317372
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:29
- Lokalizacja
- Gniewino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a5c0ed1-5c78-4fe2-9d07-fdebdc3b3e8b
- Identyfikator
- 5882312157
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneInstalowanie kotłówUsługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317372 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kotłowni w budynku hotelowym w Gniewinie przy ul. Sportowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM SPORTOWO-KONFERENCYJNE GNIEWINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220764170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Gniewino
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-250
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: recepcja@hotelmistral.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://hotelmistralsport.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a5c0ed1-5c78-4fe2-9d07-fdebdc3b3e8b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kotłowni w budynku hotelowym w Gniewinie przy ul. Sportowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a5c0ed1-5c78-4fe2-9d07-fdebdc3b3e8b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246340
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 02/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont kotłowni polegający głównie na wymianie dwóch pieców gazowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331110-0 - Instalowanie kotłów
50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert, zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, udostępniłna stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 500 000,00 zł brutto.
W przedmiotowym postępowaniu, po odrzuceniu oferty firmy HYDRO-MAG Sp. z o.o., ofertą z najniższą ceną (stanowiącą jednocześnie ofertę najkorzystniejszą) stała się oferta innego wykonawcy z kwotą 587 571,00 zł brutto. Cena ta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 87 571,00 zł. Zamawiający dokonał szczegółowej analizy swoich możliwości finansowych i ustalił,
że nie ma możliwości zwiększenia środków przeznaczonych na realizację tego zadania do ceny tej oferty.
Wobec faktu, że cena jedynej ważnej i najkorzystniejszej oferty przekracza budżet Zamawiającego, a brak jest możliwości jego zwiększenia, zaszła obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie powołanego art. 255 pkt 3 ustawy Pzp
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |