WZPiFP-25-26 Termomodernizacja wraz z przebudową budynku Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku ” w formule zaprojektuj i wybuduj
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317393
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317393/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:32
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fdbf035-d4d7-467e-a28f-d269827cecef
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317393 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WZPiFP-25-26 Termomodernizacja wraz z przebudową budynku Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku ” w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091362152
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 7
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-090
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bg.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fdbf035-d4d7-467e-a28f-d269827cecef1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WZPiFP-25-26 Termomodernizacja wraz z przebudową budynku Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku ” w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fdbf035-d4d7-467e-a28f-d269827cecef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317393
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079910/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku Stacji Obsługi Technicznej KMP we Włocławku w formule "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
na podstawie Umowy o dofinansowanie nr FENX.01.01-IW.01-0182/24 Projektu „Termomodernizacja budynku Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku” w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna priorytet FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z FS programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2022.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185528
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZPiFP-25-26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5232836,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: Termomodernizacja wraz z przebudową budynku Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku polegające m.in. na wykonaniu wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji i przebudowy Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wraz z zaprojektowaniem niezbędnych robót związanych z zaopatrzeniem w media przylegających pomieszczeń Zaplecza Kynologicznego, z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług architektonicznych oraz robót budowlanych w szczególności: roboty budowalne w zakresie budynków, betonowanie, roboty murarskie,, konstrukcje stalowe, roboty ziemne, wykonywanie pokryć dachowych, roboty instalacyjne elektryczne, roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, roboty izolacyjne, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, instalowanie centralnego ogrzewania, instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, tynkowanie, roboty w zakresie stolarki budowalnej, pokrywanie podłóg i ścian, roboty malarskie i szklarskie, roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, roboty w zakresie instalacji światłowodowych, przyłącza wodociągowe – sanitarne zewnętrzne, przyłącza sanitarne – sieci sanitarne zewnętrzne, przyłącza kanalizacji deszczowej – sieci sanitarne zewnętrzne, usługi architektoniczne budowlane, inżynieryjne i kontrolne,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: Termomodernizacja wraz z przebudową budynku Stacji Obsługi Technicznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku szczegółowo opisanym przez Zamawiającego w:
1) Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6113100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6497900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6113100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DELMAR Marzena Starzyńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881668250
7.3.3) Ulica: Stefana Okrzei 59
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6113100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-11-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |