Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy
GMINA MIEJSKA IŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317433
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:40
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b100221-7ad2-4f6f-a45c-77283a340515
- Identyfikator
- 7441660083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317433 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA IŁAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743456
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umilawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umilawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13302221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b100221-7ad2-4f6f-a45c-77283a340515
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021076/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania "Przebudowa ul. Gdańskiej wraz z budową drogi rowerowej do ul. Wiejskiej"
1.3.20 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania " Modernizacja ul. Kasprowicza wraz z parkingiem przy ul. 1 Maja 13"
1.3.24 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania "Zagospodarowanie terenu przy ul. Westerplatte 2 na miejsca postojowe oraz teren zielony"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301580
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zagospodarowania terenu działki nr 155/50, obr. 11 m. Iława przy ul. Westerplatte 2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej w rozumieniu Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. 2021r., poz. 2454) zwane w dalszej części Instrukcji dla Wykonawców „przedmiotem zamówienia” dla inwestycji Gminy Miejskiej Iława.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej: projektu zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlanego i technicznego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz wykonanie przedmiarów i kosztorysu inwestorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 34835,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja ul. Kasprowicza wraz z parkingiem przy ul. 1 Maja 13”.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej w rozumieniu Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. 2021r., poz. 2454) zwane w dalszej części Instrukcji dla Wykonawców „przedmiotem zamówienia” dla inwestycji Gminy Miejskiej Iława.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej: projektu zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlanego i technicznego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz wykonanie przedmiarów i kosztorysu inwestorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 94950,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej w rozumieniu Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. 2021r., poz. 2454) zwane w dalszej części Instrukcji dla Wykonawców „przedmiotem zamówienia” dla inwestycji Gminy Miejskiej Iława.2. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej: projektu zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlanego i technicznego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz wykonanie przedmiarów i kosztorysu inwestorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 73927,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Miejska Iława, działając na podstawie art. 260 ust 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r., poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp” informuje, że w dniu 30.06.2026r. unieważnia postępowanie nr ZP.271.21.2026 pn.: Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy pzp, stanowiącego o tym, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W niniejszymi postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta na realizacje żadnej części postępowania, w związku z powyższym unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026.793).
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Miejska Iława, działając na podstawie art. 260 ust 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r., poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp” informuje, że w dniu 30.06.2026r. unieważnia postępowanie nr ZP.271.21.2026 pn.: Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy pzp, stanowiącego o tym, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W niniejszymi postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta na realizacje żadnej części postępowania, w związku z powyższym unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026.793).
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Miejska Iława, działając na podstawie art. 260 ust 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r., poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp” informuje, że w dniu 30.06.2026r. unieważnia postępowanie nr ZP.271.21.2026 pn.: Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy pzp, stanowiącego o tym, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W niniejszymi postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta na realizacje żadnej części postępowania, w związku z powyższym unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026.793).
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |