Usługa wsparcia psychologicznego na rzecz pracowników, studentów i doktorantów ze szczególnymi potrzebami w Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu w Białymstoku

Uniwersytet w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317450
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-01 13:43
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc648920-3e05-4898-8cb9-237132800db3
Identyfikator
5422383747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

SZKOLENIA I DORADZTWO Marek TrocBielsk Podlaski, PL · lot 0
297 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317450 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wsparcia psychologicznego na rzecz pracowników, studentów i doktorantów ze szczególnymi potrzebami w Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050562207

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świerkowa 20B

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-328

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: www.przetargi@uwb.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwb.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uwb.ezamawiajacy.pl/pn/uwb/demand/286104/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wsparcia psychologicznego na rzecz pracowników, studentów i doktorantów ze szczególnymi potrzebami w Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc648920-3e05-4898-8cb9-237132800db3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050418/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Usługa psychologa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

9. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków europejskich projektu „UwB uczelnią dla wszystkich” (nr umowy FERS .03.01-IP.08-0115/24-00). Zamówienie dotyczy zadania 1.5. Projektu „UwB uczelnią dla wszystkich”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237600

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Dzp.2511.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz uwzględnieniem organizacji roku akademickiego w wymiarze nie mniejszym niż 1500 godzin i nie większym niż 2790 godzin w okresie realizacji zlecenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 300000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja usługi od poniedziałku do soboty (dotyczy 2 sąsiadujących ze sobą sobót miesięcznie) w godzinach 8:00 -20:00 zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz uwzględnieniem organizacji roku akademickiego w wymiarze nie mniejszym niż 1500 godzin i nie większym niż 2790 godzin w okresie realizacji zlecenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 300000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZKOLENIA I DORADZTWO Marek Troc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431996171

7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-11-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważniono postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3), ponieważ cena oferty z najniższą ceną
przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne: Cena jedynej złożonej oferty Wykonawcy Joanna Dejko Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych, ul. Stoczek 9, 21-077 Spiczyn w wysokości 472 500,00 zł przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia – 300 000,00 zł.
Zamawiający nie zwiększył kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi