USŁUGA OCHRONY OSÓB I MIENIA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317474
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317474/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:44
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f9c9fbc-ab08-408e-a632-db0577e7ec86
- Identyfikator
- 5562239217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317474 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA OCHRONY OSÓB I MIENIA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092358780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 97
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpitalino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszozino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_inowroclaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA OCHRONY OSÓB I MIENIA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f9c9fbc-ab08-408e-a632-db0577e7ec86
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317474
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00150078/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Ochrona mienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: M-19/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Zakres ochrony obejmuje:
1. Zabezpieczenie i ochronę mienia Zleceniodawcy znajdującego się na jego
nieruchomości w Inowrocławiu, przy ul. Poznańskiej 97, przed kradzieżą, aktami
przemocy, włamaniem i zniszczeniem, zgodnie z ustalonym planem ochrony,
stanowiącym Załącznik nr 2 i 3 do SWZ.
2. Ochrona osób przebywających w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Inowrocławiu
tj. pracowników, pacjentów i osób odwiedzających chorych,
3. Czynności powyższe wykonywane będą codziennie w następującym systemie:
Przez wszystkie dni w roku za pomocą czterech pracowników ochrony na każdej
zmianie, z czego:
a)1 pracownik dyżur całodobowo w Izbie Przyjęć/Szpitalnym Oddziale Ratunkowym,
b)1 pracownik dyżur całodobowo na wysokim parterze Szpitala wraz z obchodem zewnętrznym terenu i obchodem wewnętrznym w całym budynku Szpitala,
c)1 pracownik całodobowo w Portierni Centralnej,
d)1 pracownik od 06.00-21.00 wejście główne budynku Szpitala.
4. Konwój osób i mienia (konwój wartości pieniężnych) Zamawiającego w drodze do
i z wskazanego przez Zamawiającego banku, wykonywać będą w asyście
pracownika Zamawiającego, raz w miesiącu w terminie każdorazowo wskazanym
przez Zamawiającego, przy użyciu odpowiedniego, wymaganego przepisami
pojazdu.
1) Konwój odbywa się samochodem Wykonawcy
2) Siedziba banku Zamawiającego nie przekracza 3 km od siedziby Szpitala
5. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć w okresie zimowym, w godzinach
nocnych drogi komunikacyjne na terenie zewnętrznym szpitala, a w szczególności
przy wejściu do SOR i przy wejściu głównym poprzez usuwanie i łagodzenie
skutków zimowych warunków atmosferycznych. Środki zabezpieczające tj. piasek i
chlorek wapnia zapewnia Zamawiający.
6. Szczegółowy zakres ochrony określa Plan Ochrony oraz Instrukcja Zabezpieczenia Dróg stanowiące Załączniki Nr 2 i 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
B. Informacje dodatkowe:
1. Po zawarciu umowy, Zamawiający przeszkoli bezpłatnie pracowników
Wykonawcy w zakresie BHP i P.poż. oraz zapozna ich z topografią Szpitala.
2. Zamawiający będzie wyrywkowo dokonywał kontroli pracy pracowników
ochrony.
3. Zamawiający wymaga aby na każdej zmianie pełniła służbę przynajmniej jedna
osoba posiadająca licencję pierwszego stopnia.
4. W celu realizacji usługi Zamawiający umożliwi wykonawcy usługi:
a) korzystanie z pomieszczenia socjalnego o pow. 10,10 m² na warunkach określonych w odrębnej umowie, której wzór stanowi załącznik Nr 9. Koszty wynajmu zawarte są w Zał. Nr 5 do SWZ.
b) Zamawiający informuje, iż Patrol Interwencyjny powinien podjeżdżać w ciągu 15 do 30 minut, w składzie standardowym ogólnie przyjętym przez Wykonawcę, w ilości min. 2 osoby.
c) Zamawiający wymaga , aby osoby zatrudniane przez Wykonawcę wykonywały pracę na podstawie stosunku pracy (umowa o pracę). Formy zatrudnienia wskazane przez Wykonawcę w ofercie obowiązywać będą przez cały czas trwania umowy, chyba że konieczność zmiany formy zatrudnienia wynikać będzie ze zmian w przepisach prawa.
d) Zamawiający dopuszcza zatrudnienie pracownika na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze etatu.
e) W przypadku zatrudnienia przez Wykonawcę pracownika na zasadach umowy o pracę dodatkowe godziny pracy pracownika ochrony powyżej pełnego etatu będą nadgodzinami. Niezgodne z prawem jest łączenie stosunku pracy z umową cywilną prawną w odniesieniu do jednego pracownika wykonującego te same czynności.
f) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac związanych z przedmiotem zamówienia.
g) Zamawiający zaleca Wykonawcom przeprowadzenie szczegółowej wizji lokalnej miejsca wykonywanych prac celem uzyskania wszystkich informacji koniecznych do przygotowania oferty i zawarcia umowy.
h) Zamawiający ustala termin wizji lokalnej na dzień 27.05.2026r. godz. 11:00
i) Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie przybycia pod nr telefonu (052) 35 45 254 lub (52) 35 45 277
k) Na wizję lokalną należy zgłosić się do: Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika
Błażka w Inowrocławiu, ul. Poznańska 97, miejsce – Dział Techniczny
l) W przypadku braku możliwości uczestnictwa w wizji w dniu wyznaczonym przez
Zamawiającego istnieje możliwość uzgodnienia z Zamawiającym dodatkowego terminu.
m) Wykonawca każdego ostatniego dnia miesiąca, w którym świadczył usługę
przedstawi Zamawiającemu fakturę potwierdzającą realizację usługi. Zapłata nastąpi w terminie 60 dni od daty otrzymania faktury na konto bankowe Wykonawcy.
n) Wspólny Słownik zamówień CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
o) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8,9 i 10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2484404,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3149548,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2484404,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAXUS Sp. z o. o., ul. 3-go Maja 64/66N, 93-408 Łódź
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MM Service Monitoring Sp. z o.o. ul. Trybunalska 21 95-080 Kruszów , MM Service Security Sp. z o. o., ul. 3 Maja 64/66N, 93-408 Łódź
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292701893
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-408
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć Podwykonawcom świadczenie na rzecz Zamawiającego usług w części dotyczącej: wsparcie grupy interwencyjnej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2484404,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |