Sukcesywne dostawy borowiny leczniczej, plastrów, pasty borowinowej oraz soli leczniczej i masy fango parafinowej dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317596
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317596/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 14:03
Lokalizacja
Lądek-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c52cb14e-de67-4f6f-a5eb-2cda68eaffe3
Identyfikator
8810002259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pozostałe produkty terapeutyczne

Wykonawcy

5 przyznanych

UZDROWISKO KAMIEŃ POMORSKI SPÓŁKA AKCYJNAKamień Pomorski, PL · lot 0
76 752 PLN
"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" SPÓŁKA AKCYJNAKołobrzeg, PL · lot 1
160 146 PLN
BIOCHEM MICHALIK SPÓŁKA JAWNABochnia, PL · lot 2
28 080 PLN
"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" SPÓŁKA AKCYJNAKołobrzeg, PL · lot 3
45 571,5 PLN
UZDROWISKO KAMIEŃ POMORSKI SPÓŁKA AKCYJNAKamień Pomorski, PL · lot 5
2472,3 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317596 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy borowiny leczniczej, plastrów, pasty borowinowej oraz soli leczniczej i masy fango parafinowej dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288283

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 4

1.5.2.) Miejscowość: Lądek-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-540

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: elzbieta.kinal@uzdrowisko-ladek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko-ladek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ladek-dlugopole/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy borowiny leczniczej, plastrów, pasty borowinowej oraz soli leczniczej i masy fango parafinowej dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c52cb14e-de67-4f6f-a5eb-2cda68eaffe3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204753

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 651831,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 255620,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - dostawy borowiny leczniczej dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A. – zgodnie z formularzem cenowym - zał. nr 1a do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 1 stanowiącym załącznik zip nr 6a do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 57000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - dostawy leczniczych plastrów borowinowych małych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A. - zgodnie z formularzem cenowym - zał. nr 1b do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 2,3,4,5,6 i 7 stanowiącym załącznik zip nr 6b do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 117180,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - dostawy leczniczych plastrów borowinowych dużych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A. - zgodnie z formularzem cenowym - zał. nr 1c do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 2,3,4,5,6 i 7 stanowiącym załącznik zip nr 6b do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 25000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - dostawy leczniczej pasty borowinowej dla Uzdrowiska Lądek-Długopole S.A. - zgodnie z formularzem cenowym - zał. nr 1d do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 2,3,4,5,6 i 7 stanowiącym załącznik zip nr 6b do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 29550,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - dostawy leczniczej soli dla Uzdrowiska Lądek – Długopole S.A. zgodnie z formularzem cenowym zał. nr 1e do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 2,3,4,5,6 i 7 stanowiącym załącznik zip nr 6b do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 8900,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 - dostawy solanki dla Uzdrowiska Lądek – Długopole S.A. zgodnie z formularzem cenowym zał. nr 1f do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 2,3,4,5,6 i 7 stanowiącym załącznik zip nr 6b do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 1990,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 - dostawy masy fango parafinowej i folii do okładów fango dla Uzdrowiska Lądek – Długopole S.A. zgodnie z formularzem cenowym zał. nr 1g do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ;
- projekcie umowy dla części 2,3,4,5,6 i 7 stanowiącym załącznik zip nr 6b do SWZ.
Zamawiający uzależnia stopień wykorzystania ilości umownych towarów od liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 16000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76752,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95202,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76752,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uzdrowisko Kamień Pomorski Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8610003610

7.3.3) Ulica: Szpitalna 14

7.3.4) Miejscowość: Kamień Pomorski

7.3.5) Kod pocztowy: 72-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76752,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160146,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224316,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160146,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uzdrowisko Kołobrzeg Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6710101676

7.3.3) Ulica: Ks. Piotra Ściegiennego 1

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160146,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIOCHEM MICHALIK Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8681958486

7.3.3) Ulica: Ks. J. Poniatowskiego 15

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28080,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45571,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45571,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uzdrowisko Kołobrzeg Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6710101676

7.3.3) Ulica: Ks. Piotra Ściegiennego 1

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45571,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp. unieważnił część nr 5 niniejszego postępowania. Powód unieważnienia: cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

„Art. 255. [Przesłanki obligatoryjnego unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia]
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
(…)
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty; (…)”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9828,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9828,00 PLN

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2472,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4551,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2472,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uzdrowisko Kamień Pomorski Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8610003610

7.3.3) Ulica: Szpitalna 14

7.3.4) Miejscowość: Kamień Pomorski

7.3.5) Kod pocztowy: 72-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2472,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. unieważnił część nr 7 niniejszego postępowania. Powód unieważnienia: do w/w części nie złożono żadnej oferty.

„Art. 255. [Przesłanki obligatoryjnego unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia]
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty; (…)”

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość szacunkowa zamówienia:

Zamówienie podstawowe:

Część 1: 57.000,00 zł netto/ 70.110,00 zł brutto,
Część 2: 117.180,00 zł netto/ 144.131,40 zł brutto,
Część 3: 25.000,00 zł netto/ 27.000,00 zł brutto,
Część 4: 29.550,00 zł netto/ 36.346,50 zł brutto,
Część 5: 8.900,00 zł netto/ 9.612,00 zł brutto,
Część 6: 1.990,00 zł netto/ 2.447,70 zł brutto,
Część 7: 16.000,00 zł netto/ 17.880,00 zł brutto.

Razem zamówienie podstawowe: 255.620,00 zł netto / 307.527,60 zł brutto.

Opcja ilościowa – do 30% zamówienia podstawowego
Opcja ilościowa: 76.686,00 zł netto tj. 17.792,58 euro netto

Opcja czasowa – przedłużenie dostawy do 3 m-cy
Opcja czasowa: 63.905,00 zł netto tj. 14.827,15 euro netto

Zamówienie dotyczące zwiększenia bieżących dostaw (art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 8 ustawy Pzp.): do 255.620,00 zł netto tj. 59.308,58 euro netto

Ogółem : 651.831,00 zł netto tj. 151.236,89 euro netto
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy