ZAKUP SAMOCHODÓW TOWAROWO - OSOBOWYCH

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BRANIEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317625
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317625/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 14:07
Lokalizacja
Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-238cf2fa-538c-4cf1-bad6-861f86c3b3f7
Identyfikator
5821472984
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu towarówInne samochody pasażerskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317625 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP SAMOCHODÓW TOWAROWO - OSOBOWYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BRANIEWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170818131

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Królewiecka 55

1.5.2.) Miejscowość: Braniewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 556442232

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpbraniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpbraniewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-238cf2fa-538c-4cf1-bad6-861f86c3b3f7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP SAMOCHODÓW TOWAROWO - OSOBOWYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-238cf2fa-538c-4cf1-bad6-861f86c3b3f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317625

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101743/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup samochodów towarowo-osobowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.7.26.26.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia:
Zakres robót obejmuje m. in. następujące elementy:

Część nr 1 Zakup z dostawą na plac Zamawiającego używanego samochodu towarowo – osobowego wywrotki o DMC 3,5t w ilości szt. 1.
a) Wymagania :
- samochód sprawny technicznie, bezwypadkowy, bez oznak korozji,
- wszystkie podzespoły sprawne,
- komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji w wydziale komunikacji.
b) gwarancja na pojazd ( silnik, skrzynia biegów): co najmniej 3 miesiące.
c) Samochód towarowo-osobowy o DMC 3,5t wywrotka (o następujących parametrach):
- rok produkcji: 2021 lub nowszy,
- przebieg: nie więcej jak 90 000 km,
- rodzaj nadwozia: kabina podwójna (brygadówka) + wywrotka,
- liczba miejsc: minimum 6,
- skrzynia ładunkowa: burty aluminiowe,
- ładowności: minimum 800 kg,
- silnik wysokoprężny o pojemności skokowej od 2200 cm³ do 2500 cm³, mocy minimum 140 KM,
- skrzynia biegów: manualna,
- blacharka bez wgnieceń,
- oryginalna powłoka lakiernicza kabiny bez uszkodzeń.
d) Minimalne wyposażenie:
- abs,
- poduszka powietrzna kierowcy,
- wspomaganie układu kierowniczego,
- klimatyzacja,
- hak holowniczy,
- centralny zamek,
- radio,
- ogumienie: opony bez uszkodzeń, głębokość bieżnika co najmniej 6 mm,
- tapicerka bez dziur i przetarć
- pełnowymiarowe koło zapasowe, podnośnik, klucz do kół,
- 2 komplety kluczyków do auta,
- gaśnica, trójkąt.
e) Dodatkowe wymogi:
- stan techniczny pojazdu będzie weryfikowany na stacji diagnostycznej oddalonej o 500 m od siedziby Zamawiającego,
- weryfikacja stanu technicznego pojazdu odbędzie się na koszt Dostawcy,
- w przypadku odmowy zarejestrowania pojazdu przez wydział komunikacji uzasadnionej przez ten urząd, Dostawca niezwłocznie usunie przyczynę nieprawidłowości lub umowa sprzedaży zostanie zerwana z winy Dostawcy,
- pojazd winien stanowić prawo własności oferenta lub oferent winien być uprawniony do sprzedaży tego pojazdu przez prawnego właściciela,
- pojazd nie może stanowić przedmiotu zabezpieczenia, w tym w szczególności zabezpieczenia bankowego, ani być obciążony prawami na rzecz osób trzecich,
- odbiór pojazdu dokonany będzie przez pracownika wskazanego przez Zamawiającego w obecności przedstawiciela Dostawcy,
- całkowity koszt dostawy pojazdu do siedziby Zamawiającego pokrywa Dostawca.

Odbiór dostawy
1) Całkowity koszt dostawy samochodu towarowo - osobowego do siedziby Zamawiającego pokrywa Wykonawca.
2) Odbiór dostawy samochodu towarowo - osobowego dokonany będzie przez pracownika wskazanego przez Zamawiającego.
3) Miejsce dostawy: plac Zarządu Dróg Powiatowych w Braniewie, ul. Królewiecka 55.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

4.5.5.) Wartość części: 101626,01 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 Zakup z dostawą na plac Zamawiającego używanego samochodu towarowo – osobowego o DMC 3,5t w ilości szt. 1.
a) Wymagania :
- samochód sprawny technicznie, bezwypadkowy, bez oznak korozji,
- wszystkie podzespoły sprawne,
- komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji w wydziale komunikacji.
b) gwarancja na pojazd ( silnik, skrzynia biegów): co najmniej 3 miesiące.
c) Samochód towarowo-osobowy o DMC 3,5t (o następujących parametrach):
- rok produkcji: 2021 lub nowszy,
- przebieg: nie więcej jak 90 000 km,
- rodzaj nadwozia: kabina podwójna (brygadówka) + skrzynia ładunkowa,
- liczba miejsc: minimum 6,
- skrzynia ładunkowa: długość co najmniej 280 cm, burty aluminiowe,
- ładowności: minimum 800 kg,
- silnik wysokoprężny o pojemności skokowej od 2200 cm³ do 2500 cm³, mocy minimum 140 KM,
- skrzynia biegów: manualna,
- blacharka bez wgnieceń,
- oryginalna powłoka lakiernicza kabiny bez uszkodzeń.
d) Minimalne wyposażenie:
- abs,
- poduszka powietrzna kierowcy,
- wspomaganie układu kierowniczego,
- klimatyzacja,
- hak holowniczy,
- centralny zamek,
- radio,
- ogumienie: opony bez uszkodzeń, głębokość bieżnika co najmniej 6 mm,
- tapicerka bez dziur i przetarć
- pełnowymiarowe koło zapasowe, podnośnik, klucz do kół,
- 2 komplety kluczyków do auta,
- gaśnica, trójkąt.
e) Dodatkowe wymogi:
- stan techniczny pojazdu będzie weryfikowany na stacji diagnostycznej oddalonej o 500 m od siedziby Zamawiającego,
- weryfikacja stanu technicznego pojazdu odbędzie się na koszt Dostawcy,
- w przypadku odmowy zarejestrowania pojazdu przez wydział komunikacji uzasadnionej przez ten urząd, Dostawca niezwłocznie usunie przyczynę nieprawidłowości lub umowa sprzedaży zostanie zerwana z winy Dostawcy,
- pojazd winien stanowić prawo własności oferenta lub oferent winien być uprawniony do sprzedaży tego pojazdu przez prawnego właściciela,
- pojazd nie może stanowić przedmiotu zabezpieczenia, w tym w szczególności zabezpieczenia bankowego, ani być obciążony prawami na rzecz osób trzecich,
- odbiór pojazdu dokonany będzie przez pracownika wskazanego przez Zamawiającego w obecności przedstawiciela Dostawcy,
- całkowity koszt dostawy pojazdu do siedziby Zamawiającego pokrywa Dostawca.

Odbiór dostawy
1) Całkowity koszt dostawy samochodu towarowo - osobowego do siedziby Zamawiającego pokrywa Wykonawca.
2) Odbiór dostawy samochodu towarowo - osobowego dokonany będzie przez pracownika wskazanego przez Zamawiającego.
3) Miejsce dostawy: plac Zarządu Dróg Powiatowych w Braniewie, ul. Królewiecka 55.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

4.5.5.) Wartość części: 101626,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy