Modernizacja kompleksu boisk sportowych wybudowanych w ramach "Moje Boisko-Orlik 2012" (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym)
Gmina Lutomiersk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317653
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317653/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:11
- Lokalizacja
- Lutomiersk, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-495406b7-1a5a-4c3e-9675-890502014060
- Identyfikator
- 7311918005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317653 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu boisk sportowych wybudowanych w ramach "Moje Boisko-Orlik 2012" (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lutomiersk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 11
1.5.2.) Miejscowość: Lutomiersk
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-083
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: (0-43) 677-050-11
1.5.8.) Numer faksu: (0-43) 677-50-94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lutomiersk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutomiersk.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13244331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu boisk sportowych wybudowanych w ramach "Moje Boisko-Orlik 2012" (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-495406b7-1a5a-4c3e-9675-890502014060
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317653
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046464/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kompleksu boisk sportowych wybudowanych w ramach "Moje Boisko-Orlik 2012" (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284134
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.
Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji zamówienie publiczne polegające na wykonaniu robót budowlanych w ramach inwestycji pn. Modernizacja kompleksu boisk sportowych wybudowanych w ramach „Moje Boisko-Orlik 2012" (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym)” (znak sprawy: RIiR.271.12.2026).
4.2.
Opis inwestycji:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu boisk wybudowanych w ramach programu “Moje Boisko – Orlik 2012” w Lutomiersku, na terenie dz. ewid. nr 1177, obręb:
14-Lutomiersk. Zadanie obejmuje następujące roboty budowlane i instalacyjne:
- w obrębie istniejącego zaplecza kontenerowego przewiduje się:
• wymianę zdegradowanych warstw posadzkowych wraz z odtworzeniem prawidłowych spadków,
• naprawę oraz częściową wymianę instalacji wodno–kanalizacyjnej i armatury sanitarnej,
• uzupełnienie systemu odwodnienia dachu (rury spustowe),
• wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej oraz uzupełnienie elementów wyposażenia,
• oczyszczenie i zabezpieczenie antykorozyjne elementów obudowy kontenerowej.
- w obrębie istniejących boisk sportowych przewiduje się naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów wyposażenia sportowego, w szczególności:
• bramek piłkarskich wraz z siatkami,
• koszy do koszykówki (tablice, obręcze),
• punktowe naprawy nawierzchni boiska z trawy syntetycznej.
- w obrębie ogrodzenia i piłkochwytów przewiduje się:
• naprawę istniejącego ogrodzenia, w tym wymianę siatki, elementów naciągowych oraz mocowań,
• wymianę siatki piłkochwytów,
• wykonanie dodatkowej siatki zabezpieczającej (piłkochwytu) o wysokości 6,0 m, oddzielającej boisko wielofunkcyjne od zaplecza, jako uzupełnienie istniejącego systemu zabezpieczeń obiektu sportowego.
- w obrębie nawierzchni terenu przewiduje się:
• wykonanie miejscowych napraw nawierzchni z kostki betonowej w rejonie zaplecza kontenerowego.
- remont instalacji oświetlenia zewnętrznego boiska wraz z instalacją elektryczną
w budynkach zaplecza sportowego:
• wymiana opraw projektorowych na istniejących stanowiskach słupowych na boisku piłki nożnej i koszykówki,
• wymiana opraw oświetlenia ogólnego w pomieszczeniach zaplecza sportowego,
• wymiana wentylatorów wyciągowych w pomieszczeniach zaplecza sportowego,
• wymiana grzejników elektrycznych w pomieszczeniach zaplecza sportowego.
Przybliżona lokalizacja inwestycji została wskazana na załączonej mapie – załącznik nr 10 do SWZ.
4.3.
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w:
- dokumentacji projektowej - załącznik nr 1 do SWZ,
- Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) - załącznik nr 1 do SWZ,
- przedmiarze robót– załącznik nr 1 do SWZ,
- projekcie Umowy - załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty (spośród ofert niepodlegających odrzuceniu), tj. do kwoty 540.209,43 zł. postępowanie unieważniono zgodnie z art. 255 pkt 3 Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540209,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |