Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57
Gmina Lutomiersk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317654
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:11
- Lokalizacja
- Lutomiersk, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a18dcf8-6022-46a2-90da-7ff974e6b4a0
- Identyfikator
- 7311918005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317654 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lutomiersk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 11
1.5.2.) Miejscowość: Lutomiersk
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-083
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: (0-43) 677-050-11
1.5.8.) Numer faksu: (0-43) 677-50-94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lutomiersk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutomiersk.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13192151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 572.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a18dcf8-6022-46a2-90da-7ff974e6b4a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046464/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275483
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.
Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji zamówienie publiczne polegające na wykonaniu robót
budowlanych w ramach inwestycji pn. „Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57” (znak
sprawy: RIiR.271.1.2026).
4.2.
Opis inwestycji.
Przedmiotem inwestycji jest remont dachu i przebudowa istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego
wolnostojącego bez zmian związanych z instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi w budynku (poza instalacją odgromową
na dachu i demontażem instalacji antenowej).
Zamierzenie budowlane do realizacji przy ul. Kilińskiego 57, na dz. nr ewid. 364 w obr. Lutomiersk w gm. Lutomiersk.
W zakresie prac:
• zabezpieczenie obszaru inwestycji;
• demontaż, wywóz i utylizacja istniejących elementów dachu (konstrukcji, po-krycia, instalacji odgromowej, wyłazu);
• uzupełnienie warstw podłogi strychowej po słupach drewnianych;
• przebudowa ścian (wykonanie wieńców żelbetowych dla potrzeb oparcia no-wej konstrukcji dachu);
• remont i przebudowa kominów wraz z ich dociepleniem;
• dostawa i montaż nowej konstrukcji drewnianej dachu;
• dostawa i montaż nowych warstw pokrycia dachowego;
• dostawa i montaż nowego wyłazu dachowego;
• dostawa i montaż ław i stopni kominiarskich;
• dostawa i montaż punktów kotwiczenia szelek asekuracyjnych;
• wykonanie nowej instalacji odgromowej na dachu;
• odtworzenie stanu gzymsów i elewacji;
• wykonanie robót wykończeniowych i uszczelniających;
• udrożnienie czynnych kanałów kominowych i odbiór kominiarski;
• wykonanie pomiarów instalacji odgromowych;
• prace porządkowe.
Przybliżona lokalizacja inwestycji została wskazana na załączonej mapie, która wraz z dokumentacją fotograficzną i filmem
przedstawiającym wnętrze poddasza, zostały umieszczone w załączniku nr 10 do SWZ.
Zadanie będzie realizowane wg ostatecznego pozwolenia na budowę nr 279/2025, znak: AB-K.6740.186.2025.ML z dnia
29-08-2025r. wydanego przez Starostę Powiatu Pabianickiego.
4.2.
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w:
- dokumentacji projektowej - załącznik nr 1 do SWZ,
- specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) - załącznik nr 1 do SWZ,
- przedmiarze robót– załącznik nr 1 do SWZ,
- projekcie Umowy - załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262300-4 - Betonowanie
45410000-4 - Tynkowanie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie oferty (czyli jedną złożoną ofertę) odrzucono. W zawiązku z tym zaszła obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania wskazana w art. 255 pkt 2 Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |