Przedłużenie licencji i subskrypcji dla zakupionego sprzętu i oprogramowania w celu utrzymania efektów projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Powiat Przeworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317663
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317663/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:12
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bee64ffb-cd10-46d2-a96c-1c19d3036203
- Identyfikator
- 7941691448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania zabezpieczającegoUsługi w zakresie wsparcia technicznego
Wykonawcy
2 przyznane
GRUPA E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL · lot 0
119 371,5 PLNJAN SZWAKOPMielec, PL · lot 1
27 921 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317663 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedłużenie licencji i subskrypcji dla zakupionego sprzętu i oprogramowania w celu utrzymania efektów projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przeworski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatprzeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatprzeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13050891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedłużenie licencji i subskrypcji dla zakupionego sprzętu i oprogramowania w celu utrzymania efektów projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bee64ffb-cd10-46d2-a96c-1c19d3036203
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317663
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031222/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Realizacja zamówień na urządzenia i oprogramowanie z zakresu projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy projektu pod tytułem: „Kompleksowe wzmocnienie cyfrowego bezpieczeństwa w zakresie realizacji usług publicznych przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC),2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258492
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 – Przedłużenie licencji dla usług bezpieczeństwa oraz wsparcia technicznego producenta dla urządzeń FortinetWspólny Słownik Zamówień CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego;
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego;
Zakres zamówienia dla Części 1 obejmuje:
1. Przedłużenie subskrypcji usług bezpieczeństwa oraz wsparcia technicznego producenta dla urządzenia klasy NGFW Fortinet FortiGate 121G oraz rozszerzonego wsparcia technicznego - dla 2 urządzeń,
2. Przedłużenie wsparcia technicznego producenta (FortiCare) dla wirtualnego systemu do centralnego zarządzania infrastrukturą bezpieczeństwa Fortinet FortiManager VM – dla 1 urządzenia,
3. Przedłużenie wsparcia technicznego producenta (FortiCare) dla wirtualnego systemu zarządzania logami i analizy bezpieczeństwa Fortinet FortiAnalyzer VM – dla 1 urządzenia,
4. Przedłużenie subskrypcji usług bezpieczeństwa oraz wsparcia technicznego producenta dla wirtualnego systemu ochrony aplikacji webowych (WAF) Fortinet FortiWeb VM – dla 1 urządzenia
zgodnie z wymaganiami oraz parametrami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.
Oferta musi być złożona na pełny zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego dla Części 1 Oferty niezawierające pełnego zakresu zostaną odrzucone.
Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartej w opisie przedmiotu zamówienia, dla Części 1 zamówienia, zawartym w załączniku nr 1 do SWZ, a dotyczącej numerów seryjnych wsparcia, na podstawie art. 280 ust. 3 Pzp informacje te zostały objęte poufnością i mogą zostać udostępnione wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku o udostępnienie - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 117379,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2 – Przedłużenie wsparcia technicznego dla posiadanych licencji wieczystych oprogramowania Veeam Backup & Replication.Wspólny Słownik Zamówień CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego;
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego;
Zakres zamówienia obejmuje przedłużenie wsparcia technicznego dla posiadanych licencji wieczystych oprogramowania Veeam Backup & Replication zgodnie z wymaganiami oraz parametrami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 23544,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119371,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145187,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119371,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa E Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462926077
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119371,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27921,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29249,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27921,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Xerima Jan Szwakop
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171000011
7.3.4) Miejscowość: Mielec
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27921,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |