Modernizacja piłkarskiego stadionu miejskiego przy ul. Agrykola w Elblągu

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317710
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 14:20
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-536c2ae3-3427-4990-a89a-6a0df0e09e12
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

DROPSERVICE SPÓŁKA JAWNA DARIUSZ DOŚPIAŁ, PIOTR WYPYCHOWSKIWarszawa, PL · lot 0
6 526 257 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317710 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja piłkarskiego stadionu miejskiego przy ul. Agrykola w Elblągu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293981

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja piłkarskiego stadionu miejskiego przy ul. Agrykola w Elblągu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-536c2ae3-3427-4990-a89a-6a0df0e09e12

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042245/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Wykonanie robót budowlanych dot. podgrzewania murawy dla stadionu przy ul. Agrykola w Elblągu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.49.2026.JG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5322831,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja płyty boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej poprzez ułożenie systemu ogrzewania i nawadniania boiska.
Lokalizacja: ul. Agrykola w Elblągu (działka nr 75/2 obr.18).

2. Zamawiający informuje, że zadanie współfinansowane będzie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu rozwoju infrastruktury sportowej w województwach – Edycja 2025.

3. Zakres zamówienia obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe,
2) budowę komory ciepłowniczej i zbiornika deszczówki,
3) wykonanie podgrzewania murawy,
4) technologię podgrzewania murawy,
5) odbudowę płyty boiska z drenażem i nawadnianiem,
6) dostawę i montaż murawy sportowej z darni rolowanej spełniającej normy DIN 18035-4 lub równoważnej wraz z przygotowaniem podłoża i pielęgnacją w okresie zakorzeniania. W okresie zakorzeniania (2-4 tygodni) Wykonawca odpowiada za pierwsze koszenie, podlewanie i nawożenie trawy,
7) wykonanie powykonawczej mapy geodezyjnej (skanowania 3D) ułożenia rur,
8) dostawa i montaż stojaków rowerowych – 3 szt.,
9) wykonanie i umieszczenie na terenie budowy, w widocznym miejscu, niezwłocznie po rozpoczęciu prac budowlanych, tablicy informacyjnej o wymiarach 180 cm x 120 cm, według wzoru udostępnionego pod adresem: https://www.gov.pl/web/premier/dzialania-informacyjne; montaż tablicy zgodnie z zapisami § 5 ust. 3 pkt 2 i § 5 ust. 5 - 7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 953 z późn. zm) w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.
4. Szczegółowy zakres został określony w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót opracowanych przez firmę: Primtech Szymon Kita z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Sienkiewicza 4/6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6526257,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8980421,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6526257,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dropservice Spółka Jawna Dariusz Dośpiał, Piotr Wypychowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015690177

7.3.3) Ulica: Górna Droga 5/2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6526257,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane