Modernizacja kompleksów sportowych Moje Boisko – Orlik 2012
Gmina Sierakowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317712
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317712/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:20
- Lokalizacja
- Sierakowice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4da71bca-1a24-40dd-a5d5-9b45cd0e18d6
- Identyfikator
- 5891018894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
Wykonawcy
3 przyznane
MARCIN SZMYTKEKamienica Szlachecka, PL · lot 0
145 000 PLNMARCIN SZMYTKEKamienica Szlachecka, PL · lot 1
295 000 PLNMARCIN SZMYTKEKamienica Szlachecka, PL · lot 2
375 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317712 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych Moje Boisko – Orlik 2012
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lęborska 30
1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: sierakowice@sierakowice.pl
1.5.8.) Numer faksu: sierakowice@sierakowice.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13079001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksów sportowych Moje Boisko – Orlik 20122.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4da71bca-1a24-40dd-a5d5-9b45cd0e18d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317712
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006727/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja kompleksów sportowych Moje Boisko – Orlik 2012
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237330
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SUE.271.31.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 815000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 662601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w miejscowości Gowidlino modernizacja oświetlenia (wymiana lap i żarówek na energooszczędne, inne elementy mocujące), modernizacja ogrodzenia z piłkochwytami (wymiana paneli ogrodzeniowych wraz z montażem, zakup siatki na piłkochwyty wraz z montażem), naprawa nawierzchni boisk sportowych (wymian części nawierzchni)4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 145000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w miejscowości Kamienica Królewska modernizacja oświetlenia (wymiana lap i żarówek na energooszczędne, inne elementy mocujące, modernizacja ogrodzenia z piłkochwytami (wymiana paneli ogrodzeniowych wraz z montażem, zakup siatki na piłkochwyty wraz z montażem, modernizacja istniejącego zaplecza sanitarno-szatniarskiego (modernizacja pomieszczeń, zakup wyposażenia szatni)4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 295000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w miejscowości Sierakowice: modernizacja oświetlenia (wymiana lap i żarówek na energooszczędne, inne elementy mocujące, modernizacja ogrodzenia z piłkochwytami (montaż i zakup wejść na orlik, siatka i montaż na piłkochwyty i inne niezbędne modernizacje), naprawa nawierzchni boisk sportowych (wymiana części nawierzchni), modernizacja istniejącego zaplecza sanitarno-szatniarskiego (modernizacja pomieszczeń, zakup nowych drzwi, wyposażenia).4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 375000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "Twoja Checz" Marcin Szmytke
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891644806
7.3.3) Ulica: Żuromino 21B
7.3.4) Miejscowość: Kamienica Szlachecka
7.3.5) Kod pocztowy: 83-323
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "Twoja Checz" Marcin Szmytke
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891644806
7.3.3) Ulica: Żuromino 21B
7.3.4) Miejscowość: Kamienica Szlachecka
7.3.5) Kod pocztowy: 83-323
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "Twoja Checz" Marcin Szmytke
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891644806
7.3.3) Ulica: Żuromino 21B
7.3.4) Miejscowość: Kamienica Szlachecka
7.3.5) Kod pocztowy: 83-323
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |