Remont i modernizacja przestrzeni wejścia wraz z recepcją i łazienkami na potrzeby LODOWISKA ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu - w systemie "zaprojektuj i wybuduj"

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317727
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 14:24
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2440d37c-ffac-495f-a066-6a4c64bc69f6
Identyfikator
8942926635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317727 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja przestrzeni wejścia wraz z recepcją i łazienkami na potrzeby LODOWISKA ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu - w systemie "zaprojektuj i wybuduj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020656009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubińska 53

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-623

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 73 88 200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spartan.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartan.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spartan.logintrade.net/zapytania_email,232720,8a82e63553f1d58bd2329e8bc4f4aa9b.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i modernizacja przestrzeni wejścia wraz z recepcją i łazienkami na potrzeby LODOWISKA ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu - w systemie "zaprojektuj i wybuduj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2440d37c-ffac-495f-a066-6a4c64bc69f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274880

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/11/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana – Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach zadania pod nazwą: „Remont i modernizacja przestrzeni wejścia wraz z recepcją i łazienkami na potrzeby LODOWISKA ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu”
Opis Przedmiotu Zamówienia oparty jest na Programie Funkcjonalno-Użytkowym wykonanym przez BOB Projekty Wrocław oraz projekcie koncepcyjnym wykonanym przez CH+ Architekci.
Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 SWZ) jest nadrzędny nad Programem Funkcjonalno – Użytkowym.


Zakres realizacji:
Opracowanie warsztatowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej w zakresie j.n. wykonanej na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno Użytkowego oraz projektu koncepcyjnego wraz z wykonaniem prac remontowo-budowlanych oraz instalacji sprzętu wskazanego w OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną (1 666 955,04 zł), przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (528 414,00 zł).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1666955,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1666955,04 PLN

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane