Wykonanie usług urbanistycznych w roku 2026

Gmina Inowłódz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317747
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-01 14:27
Lokalizacja
Inowłódz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d477075d-6393-4a2a-9097-0aed65710757
Identyfikator
7732340615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

Jakub PieczyńskiTomaszów Mazowiecki, PL · lot 0
241 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317747 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usług urbanistycznych w roku 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Inowłódz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spalska 2

1.5.2.) Miejscowość: Inowłódz

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowlodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://inowlodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d477075d-6393-4a2a-9097-0aed65710757

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usług urbanistycznych w roku 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d477075d-6393-4a2a-9097-0aed65710757

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036161/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wykonanie usług urbanistycznych w roku 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie następujących kategorii decyzji:
1.1. 10 projektów decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji, o których mowa w art. 29 ust. 1 pkt. 1a ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2026 r. poz. 524)
1.2. 20 projektów decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji, o których mowa w art. 29 ust. 1 pkt. 16 lit. b ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawo budowlane;
1.3. 450 projektów decyzji o warunkach zabudowy i projektów decyzji zmieniających te decyzje dla pozostałych inwestycji, o których mowa w art. 59 ust. 1, ust. 2 i ust 2a ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (dalej pzp);
1.4. 15 projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego i projektów decyzji zmieniających te decyzje, w tym decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji liniowych o długości do 1 km;
1.5. Za każdy kolejny km projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji liniowych (szacunkowa ilość 5 km).

Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia zlecenia dotyczącego prac urbanistycznych w zakresie ilościowym w przypadku, gdy ilość złożonych przez strony wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy w czasie obowiązywania umowy będzie mniejsza, niż szacowana w dacie zawarcia umowy.
UWAGA: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 4 Rozdział 4: Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jakub Pieczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 76072514712

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi