Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych na terenach zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenie miasta i gminy Połczyn-Zdrój w 2026 r.
GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317763
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:30
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-459147bf-60e2-41ab-a6fb-cb18fc97f53a
- Identyfikator
- 6722023427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
9 przyznanych
PAWEŁ PABINPołczyn-Zdrój, PL · lot 0
1719,54 PLNPAWEŁ PABINPołczyn-Zdrój, PL · lot 1
108 350,7 PLNJAN KRUSZEWSKIRedlino 50, PL · lot 2
35 059,24 PLNMATEUSZ SZOPNIEWSKIPrzyrowo, PL · lot 3
50 068,9 PLNJAN KRUSZEWSKIRedlino 50, PL · lot 4
62 872 PLNMATEUSZ SZOPNIEWSKIPrzyrowo, PL · lot 5
85 597,53 PLNMATEUSZ SZOPNIEWSKIPrzyrowo, PL · lot 6
91 853,47 PLNDARIUSZ SZCZYGIEŁZąbrowo, PL · lot 7
1540,37 PLN'KRAMPE-REDŁO' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRedło, PL · lot 8
156 271,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317763 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych na terenach zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenie miasta i gminy Połczyn-Zdrój w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100
1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-459147bf-60e2-41ab-a6fb-cb18fc97f53a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych na terenach zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenie miasta i gminy Połczyn-Zdrój w 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-459147bf-60e2-41ab-a6fb-cb18fc97f53a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043062/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenie miasta i gminy Połczyn – Zdrój w 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Naprawa i konserwacja dróg1) Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 1 - roboty przygotowawcze,
- zadanie nr 2 - likwidacja kolein,
- zadanie nr 3 - naprawa nawierzchni lub konserwacja przez odziarnienie, materiał Wykonawcy
- zadanie nr 4 - naprawa nawierzchni lub konserwacja przez podziarnienie, materiał Zamawiającego
- zadanie nr 5 - odtworzenie i czyszczenie rowów,
- zadanie nr 6 - naprawa przepustów L=1,0 m, fi 400 mm, fi 800 mm.
Naprawa i konserwacja dróg z kruszywa będzie rozliczana w oparciu o cenę jednostkową wykonawcy dla każdego zadania wskazaną w ofercie przetargowej na podstawie stosownych zleceń Zamawiającego wystawianych do 30.10.2026 roku.
2) Naprawy będą każdorazowo zlecane odrębnym zleceniem i rozliczane kosztorysem
powykonawczym w oparciu o podane stawki jednostkowe.
3) Zakres robót będzie wynikał z określonych dla każdej naprawy potrzeb i będzie określany
w zleceniu.
4) Wykonawca będzie zobowiązany do podjęcia robot najpóźniej w okresie maksymalnie
7 dni kalendarzowych od daty zlecenia. Zamawiający jako dodatkowe kryterium oceny
ofert ustala termin realizacji zamówienia i okres rękojmi za wady.
5) Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie wykonanie powyższych remontowych robót
drogowych oraz zabezpieczenie ich w wymaganym terminie z tytułu gwarancji jakości i rękojmi za wady.
6) Wykonawca jest zobowiązany wykonać pełny zakres robót, objętych SWZ, który jest konieczny z punktu widzenia warunków umowy, przepisów prawa i wiedzy technicznej oraz sztuki budowlanej.
7) Przedmiot zamówienia obejmuje również organizację placu budowy, zabezpieczenie terenu budowy, uporządkowanie terenu po zakończeniu robót oraz wykonanie innych robót wymaganych specyfikacją zakresu przedmiotowych robót remontowych oraz ewentualnie rysunków powykonawczych przedmiotowych robót.
8) W zakresie określonym przez Zamawiającego Wykonawca wykona roboty drogowe z materiału Zamawiającego (min. pozyskanego z nasypu kolejowego, z kruszonego gruzu na ul. Kolejowej) oraz własnego w zakresie wskazanym w ofercie.
Wykonawca ponosi odpowiedzialność za spełnienie wymagań jakościowych materiałów zakupionych we własnym zakresie i dostarczonych na plac budowy oraz za ich właściwe składowanie.
9) Zamawiający nie stawia wymagań co do zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zobowiązanie do zatrudnienia osób fizycznych (operatorów maszyn) zostaje uznane przez Zamawiającego jako spełnienie dodatkowego kryterium oceny ofert (klauzule społeczne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 365853,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Usługa transportowaSzczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 7 - dowóz kruszywa, materiał Wykonawcy.
Usługa transportowa wraz z ewentualnym zakupem kruszywa przez Wykonawcę będzie rozliczana w oparciu o cenę jednostkową Wykonawcy dla każdego zadania wskazaną w ofercie przetargowej na podstawie stosownych zleceń Zamawiającego wystawianych do 30.10.2026 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 97986,72 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III - Budowa drogi dojazdowej z płyt YOMB na dz. 210/39 w obr. 0092 KołaczSzczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 8- ułożenie płyt drogowych typu YOMB wymiar 1,0m x 1,7m x 0,15 m w ilości 78 sztuk- materiał sołectwa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 31690,78 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV - Budowa drogi dojazdowej z płyt YOMB na dz. 41/5 w obr. 0111 BrusnoSzczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 9 - ułożenie płyt drogowych typu YOMB wymiar 0,75m x 1,00 x 0,125 m (materiał wykonawcy).
Droga z płyt YOMB na podstawie kosztorysu ofertowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 48949,81 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V - Ułożenie drogi z płyt YOMB na dz. 44/3 w obr. 0127 Bolkowo- zadanie nr 10- ułożenie płyt drogowych typu YOMB wymiar 0,75m x 1,00 x 0,125 m (materiał sołectwa)
Droga z płyt YOMB na podstawie kosztorysu ofertowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 54329,38 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VI - Wykonanie jezdni z kostki betonowej na części drogi gminnej zlokalizowanej na dz. 95 w obr. 0096 Ogartowo- zadanie nr 11- wykonanie jezdni od długości 80 m z kostki betonowej o gr. 8 cm wraz z obrzeżami.
Droga z kostki betonowej na podstawie kosztorysu ofertowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 81018,28 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VII - Remont chodników wraz z wjazdami na terenie miasta Połczyn-Zdrój- zadanie nr 12- remont chodnika z kostki betonowej wraz z wjazdami na ul. Miodowej w Połczynie-Zdroju, dz. 132 obr. 0006 Połczyn-Zdrój,
- zadanie nr 13- remont chodnika z kostki betonowej wraz z wjazdami na ul. Browarnej w Połczynie-Zdroju, dz. 411, obr. 0003 Połczyn-Zdrój.
Remonty chodników z kostki betonowej na podstawie kosztorysu ofertowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 102374,62 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VIII - Uzupełnianie ubytków w chodnikach oraz naprawy awaryjne nawierzchni chodników i jezdni z kostek granitowych i betonowych na terenie miasta i gminy Połczyn-Zdrój.- zadanie 14- uzupełnienie kostek granitowych i betonowych w pasach dróg gminnych, naprawy murków oporowych i elementów infrastruktury drogowej wykonanej z elementów brukarskich na terenie Gminy Połczyn-Zdrój.
Usługa Uzupełnianie ubytków w chodnikach oraz naprawy awaryjne nawierzchni chodników i jezdni z kostek granitowych i betonowych na terenie miasta i gminy Połczyn-Zdrój przez Wykonawcę będzie rozliczana w oparciu o cenę jednostkową Wykonawcy dla każdego zadania wskazaną w ofercie przetargowej na podstawie stosownych zleceń Zamawiającego wystawianych do 30.10.2026 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IX - Naprawa drogi gminnej numer 305002Z na dz. 526/3 w obr. Bronowo- zadanie nr 15- naprawa 1100 m drogi gminnej nr 305002Z na dz. 526/3 w obr. Bronowo
Naprawa drogi gruntowej na podstawie kosztorysu ofertowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 145876,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1719,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3353,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1719,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Handlowe Paweł Pabin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721458867
7.3.3) Ulica: ul. Okrzei 11a/3
7.3.4) Miejscowość: POŁCZYN-ZDRÓJ
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1719,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108350,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 111177,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108350,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Handlowe Paweł Pabin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721458867
7.3.3) Ulica: ul. Okrzei 11a/3
7.3.4) Miejscowość: POŁCZYN-ZDRÓJ
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108350,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35059,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77984,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35059,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Drogowo-Mostowych Jan Kruszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6720003768
7.3.3) Ulica: Redlino 50
7.3.4) Miejscowość: BIAŁOGARD
7.3.5) Kod pocztowy: 78-200
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35059,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50068,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58667,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50068,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stalma Bau Mateusz Szopniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721929901
7.3.3) Ulica: Przyrowo 11
7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50068,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62872,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64817,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62872,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Drogowo-Mostowych Jan Kruszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6720003768
7.3.3) Ulica: Redlino 50
7.3.4) Miejscowość: BIAŁOGARD
7.3.5) Kod pocztowy: 78-200
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62872,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85597,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119604,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85597,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stalma Bau Mateusz Szopniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721929901
7.3.3) Ulica: Przyrowo 11
7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85597,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91853,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118641,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91853,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stalma Bau Mateusz Szopniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721929901
7.3.3) Ulica: Przyrowo 11
7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91853,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1540,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2376,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1540,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dariusz Szczygieł Firma handlowo-usługowa Smad-kop
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721837197
7.3.3) Ulica: Ząbrowo 14/3
7.3.4) Miejscowość: Lekowo
7.3.5) Kod pocztowy: 78-312
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1540,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156271,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266973,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156271,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krampe-Redło Sp. z. o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6720006436
7.3.3) Ulica: Redło 97
7.3.4) Miejscowość: Redło
7.3.5) Kod pocztowy: 78-325
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156271,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |