Budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie - w ciągu drogi powiatowej nr 2109L, w m. Oleśniki - w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew - w ciągu drogi powiatowej nr 2020L
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317771
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:32
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4b2752f-1b48-4edb-a15c-23a39c36e2ed
- Identyfikator
- 7122904539
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317771 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie - w ciągu drogi powiatowej nr 2109L, w m. Oleśniki - w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew - w ciągu drogi powiatowej nr 2020L
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 468-71-01
1.5.8.) Numer faksu: 81 468-71-12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@powiatswidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatswidnik.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13063831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie - w ciągu drogi powiatowej nr 2109L, w m. Oleśniki - w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew - w ciągu drogi powiatowej nr 2020L2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4b2752f-1b48-4edb-a15c-23a39c36e2ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076883/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie – w ciągu drogi pow. nr 2109L, w m. Oleśniki, gm. Trawniki – w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew – w ciągu drogi pow. nr 2020L
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231182
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZF.272.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2134842,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie gm. Piaski - w ciągu drogi powiatowej nr 2109L, w m. Oleśniki gm. Trawniki - w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew gm. Mełgiew - w ciągu drogi powiatowej nr 2020L.2. Zadanie będzie realizowane w ramach Naboru nr FELU.05.01-IZ.00-002/25 Działania 5.1 Niskoemisyjny transport miejski (typ projektu 1,2,3,4,5,6) Priorytetu V Zrównoważona mobilność miejska programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Zamówienie jest finansowane ze środków UE oraz współfinansowane z krajowego z budżetu państwa.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:
a. Część 1 - Budowa drogi dla pieszych ciągu drogi powiatowej nr 2120L (Pełczyn – Trawniki – Kol. Dobryniów) w m. Oleśniki, gm. Trawniki o dł. 0,4411 km wraz z nowymi przejściami dla pieszych.
Elementy zamówienia:
a) budowa drogi dla pieszych o nawierzchni z kostki betonowej o szerokości 1,80 m usytuowanej przy jezdni za pasem bezpieczeństwa o szerokości 0,50 m wraz z przebudową zjazdów zwykłych oraz zabezpieczeniem i umocnieniem skarpy,
b) wykonanie nowego przejścia dla pieszych przez drogę pow.nr 1813L,
c) wykonanie oświetlenia solarno – wiatrowego -2 szt.,
d) oznakowanie pionowe i poziome oraz ustawienie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
e) montaż infrastruktury rowerowej towarzyszącej – Punkt Samoobsługi Serwisowej.
Zakres prac do wykonania:
Wykonanie następujących prac w branży drogowej:
• roboty przygotowawcze,
• wykonanie wykopów wraz z wywiezieniem nadmiaru ziemi,
• wykonanie nasypów z gruntu z dowozu,
• ustawienie krawężnika odwadniającego, krawężnika odpływowego, ścieku,
• regulacja wysokościowa studni telekomunikacyjnej
• wykonanie koryta i podbudowy nawierzchni z kostki brukowej,
• uszczelnienie z asfaltu lanego przestrzeni miedzy krawężnikiem/opornikiem a istniejącą nawierzchnią bitumiczną
• humusowanie z obsianiem skarp,
• umocnienie skarp,
• oznakowanie poziome, pionowe jezdni, urządzenia BRD,
• wykonanie oświetlenia przejścia dla pieszych latarniami hybrydowymi,
• montaż infrastruktury rowerowej towarzyszącej – Punkt Samoobsługi Serwisowej
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku do SWZ, który obejmuje następujące dokumenty:
- Projekt techniczny (branża drogowa/ elektryczna);
- Projekt stałej organizacji ruchu,
- STWiOR;
- przedmiar robót.
5. Oznakowanie obszaru i miejsca prowadzonych robót należy do Wykonawcy. Wykonawca w czasie trwania robót przejmuje odpowiedzialność za stan oznakowania i zabezpieczenia wykonywanych robót oraz zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonawca jest odpowiedzialny również za przejezdność i bezpieczeństwo ogólnodostępnego ruchu drogowego zgodnie z zatwierdzoną czasową organizacją ruchu. Podczas prowadzenia robót nie dopuszcza się całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu pojazdów.
6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Zamówienie może być wykonywane przy udziale podwykonawców.
7. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym (załącznik do SWZ) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy (oznaczenie przedsiębiorstwa) podwykonawców. W przypadku podpisania umowy wykonawca będzie zobowiązany, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia podał - o ile są już znane - nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w realizację zamówienia. Wykonawca będzie zawiadamiał podczas realizacji umowy zamawiającego o wszelkich zmianach danych dotyczących podwykonawców, a także przekazywał informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację zamówienia. Jeżeli późniejsza zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust.1 ustawy Pzp, w celu wskazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany wskazać Zamawiającemu, iż proponowany inny Podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełniają je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
8. Określenie wymagań dotyczących zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy znajduje się w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
4.5.5.) Wartość części: 536695,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie gm. Piaski - w ciągu drogi powiatowej nr 2109L, w m. Oleśniki gm. Trawniki - w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew gm. Mełgiew - w ciągu drogi powiatowej nr 2020L.2. Zadanie będzie realizowane w ramach Naboru nr FELU.05.01-IZ.00-002/25 Działania 5.1 Niskoemisyjny transport miejski (typ projektu 1,2,3,4,5,6) Priorytetu V Zrównoważona mobilność miejska programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Zamówienie jest finansowane ze środków UE oraz współfinansowane z krajowego z budżetu państwa.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:
b. Część 2 - Budowa drogi dla pieszych na drodze pow. nr 2020 L (ul. Lubelska) w m. Mełgiew, gm. Mełgiew o dł. 0,06575 km wraz z przebudową istniejącego i budową nowego przejścia dla pieszych wraz z dojściami.
Elementy zamówienia:
a) budowa drogi dla pieszych o nawierzchni z kostki betonowej o szerokości 1,80 m usytuowanej przy jezdni za pasem bezpieczeństwa o szerokości 0,50 m wraz z przebudową zjazdów zwykłych oraz umocnieniem skarpy,
b) wykonanie nowego przejścia dla pieszych przez drogę powiatową nr 2020 L,
c) przebudowa istniejącego przejścia dla pieszych (regulacja wysokościowa),
d) wykonanie oświetlenia -4 szt. lamp oświetleniowych wraz z aktywnym systemem przejść dla pieszych,
e) oznakowanie pionowe i poziome.
Zakres prac do wykonania:
Wykonanie następujących prac w branży drogowej i elektrycznej:
• roboty przygotowawcze,
• wykonanie wykopów wraz z wywiezieniem nadmiaru ziemi, • wykonanie nasypów z gruntu z dowozu,
• wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
• oczyszczenie, skropienie warstw, wykonanie podbudowy
• wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego ( warstwa ścieralna, wiążąca) i kostki brukowej
• elementy ulic ( krawężniki, obrzeża betonowe)
• umocnienie skarp i rowów
• oznakowanie poziome
• wykonanie oświetlenia przejść dla pieszych z istniejących słupów,
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku do SWZ, który obejmuje następujące dokumenty:
- Projekt techniczny (branża drogowa/ elektryczna);
- Projekt stałej organizacji ruchu,
- STWiOR;
- przedmiar robót.
5. Oznakowanie obszaru i miejsca prowadzonych robót należy do Wykonawcy. Wykonawca w czasie trwania robót przejmuje odpowiedzialność za stan oznakowania i zabezpieczenia wykonywanych robót oraz zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonawca jest odpowiedzialny również za przejezdność i bezpieczeństwo ogólnodostępnego ruchu drogowego zgodnie z zatwierdzoną czasową organizacją ruchu. Podczas prowadzenia robót nie dopuszcza się całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu pojazdów.
6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Zamówienie może być wykonywane przy udziale podwykonawców.
7. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym (załącznik do SWZ) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy (oznaczenie przedsiębiorstwa) podwykonawców. W przypadku podpisania umowy wykonawca będzie zobowiązany, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia podał - o ile są już znane - nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w realizację zamówienia. Wykonawca będzie zawiadamiał podczas realizacji umowy zamawiającego o wszelkich zmianach danych dotyczących podwykonawców, a także przekazywał informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację zamówienia. Jeżeli późniejsza zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust.1 ustawy Pzp, w celu wskazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany wskazać Zamawiającemu, iż proponowany inny Podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełniają je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
8. Określenie wymagań dotyczących zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy znajduje się w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 208899,90 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg dla pieszych w m. Bystrzejowice Trzecie gm. Piaski - w ciągu drogi powiatowej nr 2109L, w m. Oleśniki gm. Trawniki - w ciągu drogi powiatowej nr 2120L oraz w m. Mełgiew gm. Mełgiew - w ciągu drogi powiatowej nr 2020L.2. Zadanie będzie realizowane w ramach Naboru nr FELU.05.01-IZ.00-002/25 Działania 5.1 Niskoemisyjny transport miejski (typ projektu 1,2,3,4,5,6) Priorytetu V Zrównoważona mobilność miejska programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Zamówienie jest finansowane ze środków UE oraz współfinansowane z krajowego z budżetu państwa.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:
c. Część 3 - Budowa drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2109 L w m. Bystrzejowice Trzecie, gm. Piaski o dł. 0,975 km.
Elementy zamówienia:
a) budowa drogi dla pieszych o naw. z kostki betonowej o szerokości 1,80 m usytuowanej przy jezdni za pasem bezpieczeństwa o szerokości 0,50 m wraz z przebudową zjazdów zwykłych,
b) wykonanie nowych przejść dla pieszych przez drogę powiatową nr DP 2109 L w ilości 5 szt.,
c) wykonanie oświetlenia solarno – wiatrowego przejść w ilości 10 sztuk lamp,
d) oznakowanie pionowe i poziome,
e) wykonanie infrastruktury rowerowej towarzyszącej – Punkt Samoobsługi Serwisowej i stojaki na rowery-5 sztuk ;
f) modernizacja przystanków autobusowych wraz z montażem wiat.
Zakres prac do wykonania:
Wykonanie następujących prac w branży drogowej:
• roboty przygotowawcze,
• usuniecie drzew,
• roboty rozbiórkowe elementów dróg ( podbudowa, nawierzchnia z kostki brukowej i tłucznia, ścieki betonowe, przepusty pod zjazdami, krawężniki, ścianki czołowe i ławy przepustów)
• wykonanie wykopów
• wykonanie nasypów,
• wykonanie odwodnienia korpusu drogowego (przepusty, powierzchnie chłonne)
• podbudowy
• wykonanie nawierzchni z kostki brukowej i płyt betonowych z wypustkami
• elementy ulic (krawężniki, obrzeża betonowe, ścieki)
• oznakowanie poziome, pionowe, urządzenia BRD
• wykonanie oświetlenia przejść lampami hybrydowymi,
• montaż infrastruktury rowerowej towarzyszącej – Punkt Samoobsługi Serwisowej, stojaki na rowery – 5 sztuk.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku do SWZ, który obejmuje następujące dokumenty:
- Projekt techniczny (branża drogowa/ elektryczna);
- Projekt stałej organizacji ruchu,
- STWiOR;
- przedmiar robót.
5. Oznakowanie obszaru i miejsca prowadzonych robót należy do Wykonawcy. Wykonawca w czasie trwania robót przejmuje odpowiedzialność za stan oznakowania i zabezpieczenia wykonywanych robót oraz zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonawca jest odpowiedzialny również za przejezdność i bezpieczeństwo ogólnodostępnego ruchu drogowego zgodnie z zatwierdzoną czasową organizacją ruchu. Podczas prowadzenia robót nie dopuszcza się całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu pojazdów.
6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Zamówienie może być wykonywane przy udziale podwykonawców.
7. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym (załącznik do SWZ) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy (oznaczenie przedsiębiorstwa) podwykonawców. W przypadku podpisania umowy wykonawca będzie zobowiązany, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia podał - o ile są już znane - nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w realizację zamówienia. Wykonawca będzie zawiadamiał podczas realizacji umowy zamawiającego o wszelkich zmianach danych dotyczących podwykonawców, a także przekazywał informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację zamówienia. Jeżeli późniejsza zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust.1 ustawy Pzp, w celu wskazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany wskazać Zamawiającemu, iż proponowany inny Podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełniają je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
8. Określenie wymagań dotyczących zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy znajduje się w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 1389247,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 508270,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 884259,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 508270,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223075459
7.3.3) Ulica: Mokre 24d
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 508270,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246440,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443603,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246440,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Art-Bruk Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133128665
7.3.3) Ulica: Miłocin 40a
7.3.4) Miejscowość: Nałęczów
7.3.5) Kod pocztowy: 24-150
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246440,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1006368,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1188566,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1006368,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223075459
7.3.3) Ulica: Mokre 24D
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1006368,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |