Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie
ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317789
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:37
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3aa24956-aa11-4fde-b6f4-0b03bb631d48
- Identyfikator
- 9461886466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317789 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430783940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 12
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-112
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ti@znk.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znk-lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3aa24956-aa11-4fde-b6f4-0b03bb631d481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aa24956-aa11-4fde-b6f4-0b03bb631d48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016201/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont zabezpieczający budynek Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/2026/03
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 872009,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym budynek przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w Lublinie.
2. Zakres prac obejmuje:
2.1. naprawę ścian zewnętrznych poprzez zszywanie pęknięć ścian prętami ze stali austenitycznej z zastosowaniem systemowej technologii naprawy konstrukcji murowych, przemurowania, założenie ściągów stalowych, sprężających oraz wykonanie wieńców żelbetowych. Wzmocnienie nadproży.
2.2. remont konstrukcji dachu: oczyszczenie elementów konstrukcji dachu ze spróchnień, zabezpieczenie bio i ogniochronnie stosownymi preparatami, uzupełnienie ubytków materiału drewnianymi wkładkami, wymiana skorodowanej krokwi, wzmocnienie krokwi i osłabionej płatwi z zastosowaniem nakładek drewnianych,
2.3. izolacje: przeciwwilgociową poziomą i pionową,
2.4. Uzupełnienie tynków ze zbrojeniem siatkami.
UWAGA!
Zamawiający nie przewiduje wykwaterowania mieszkańców na czas wykonywania robót wewnątrz budynku, w mieszkaniach. Prace te należy wykonywać po odpowiednim zabezpieczeniu pomieszczeń folią oraz używania urządzeń pochłaniających zapylenie powstające podczas wykonywania bruzd na belki stalowe nadproży i bruzd na ściągi stalowe.
Zwiększone z tymi utrudnieniami koszty należy uwzględnić w cenach jednostkowych robót dotyczących wykonania nadproży i ściągów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
90924000-0 - Usługi usuwania grzybów
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |