Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026 roku

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KONINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317827
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317827/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-01 14:43
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ee8e707-0a42-49cc-90e1-0238f6436592
Identyfikator
6652308856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie trawnikówUsługi usuwania chwastów

Wykonawcy

6 przyznanych

KAROL WRZASKOWSKIPyzdry, PL · lot 0
19 840,12 PLN
ADAM KANTORSKIBudzisław Kościelny, PL · lot 1
23 548,7 PLN
SOMPOLEŃSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"Sompolno, PL · lot 2
18 699,68 PLN
SOMPOLEŃSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"Sompolno, PL · lot 3
18 399,56 PLN
MIKOŁAJ ŁOMONOSMieleszyn, PL · lot 4
151 210,32 PLN
MIKOŁAJ ŁOMONOSMieleszyn, PL · lot 5
167 080,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317827 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KONINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311060783

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętojańska 20D

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-500

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.konin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.konin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_konin/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ee8e707-0a42-49cc-90e1-0238f6436592

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317827

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040994/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235999

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZZ.3302.09.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 401180,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dwukrotne mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026.
2. Zamówienie podzielone jest na 6 części.
1) W Części nr 1, 2, 3 i 4 (Rejon 1, 2, 3 i 4), przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dwukrotnym wąskim koszeniu - mechanicznym koszeniu traw, chwastów oraz samosiejek z poboczy dróg na szerokości pomiędzy krawędzią jezdni, a skarpą rowu po obu stronach jezdni (lewa i prawa strona jezdni) (minimalna szerokość koszenia ok. 1,50 m) dróg powiatowych na terenie Powiatu Konińskiego, wskazanych przez Zamawiającego dla każdej z części (nr 1, 2, 3 i 4) zamówienia. Wysokość trawy po skoszeniu powinna być nie większa niż 5 cm. W obrębie skrzyżowań, przejazdów kolejowych itp. miejsc, które mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego szerokość koszenia może zostać zwiększona, w zależności od potrzeb. W zakres usługi wchodzi również koszenie za chodnikiem średnio ok. 1,5 m. Niezwłocznie po zakończeniu prac Wykonawca zobowiązany będzie do uporządkowania jezdni, poboczy i chodników z nadmiaru skoszonej trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 27606,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dwukrotne mechaniczne wykaszanie traw i chwastów
z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026.
2. Zamówienie podzielone jest na 6 części.
1) W Części nr 1, 2, 3 i 4 (Rejon 1, 2, 3 i 4), przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dwukrotnym wąskim koszeniu - mechanicznym koszeniu traw, chwastów oraz samosiejek z poboczy dróg na szerokości pomiędzy krawędzią jezdni, a skarpą rowu po obu stronach jezdni (lewa i prawa strona jezdni) (minimalna szerokość koszenia ok. 1,50 m) dróg powiatowych na terenie Powiatu Konińskiego, wskazanych przez Zamawiającego dla każdej z części (nr 1, 2, 3 i 4) zamówienia. Wysokość trawy po skoszeniu powinna być nie większa niż 5 cm. W obrębie skrzyżowań, przejazdów kolejowych itp. miejsc, które mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego szerokość koszenia może zostać zwiększona, w zależności od potrzeb. W zakres usługi wchodzi również koszenie za chodnikiem średnio ok. 1,5 m. Niezwłocznie po zakończeniu prac Wykonawca zobowiązany będzie do uporządkowania jezdni, poboczy i chodników z nadmiaru skoszonej trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 26192,26 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dwukrotne mechaniczne wykaszanie traw i chwastów
z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026.
2. Zamówienie podzielone jest na 6 części.
1) W Części nr 1, 2, 3 i 4 (Rejon 1, 2, 3 i 4), przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dwukrotnym wąskim koszeniu - mechanicznym koszeniu traw, chwastów oraz samosiejek z poboczy dróg na szerokości pomiędzy krawędzią jezdni, a skarpą rowu po obu stronach jezdni (lewa i prawa strona jezdni) (minimalna szerokość koszenia ok. 1,50 m) dróg powiatowych na terenie Powiatu Konińskiego, wskazanych przez Zamawiającego dla każdej z części (nr 1, 2, 3 i 4) zamówienia. Wysokość trawy po skoszeniu powinna być nie większa niż 5 cm. W obrębie skrzyżowań, przejazdów kolejowych itp. miejsc, które mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego szerokość koszenia może zostać zwiększona, w zależności od potrzeb. W zakres usługi wchodzi również koszenie za chodnikiem średnio ok. 1,5 m. Niezwłocznie po zakończeniu prac Wykonawca zobowiązany będzie do uporządkowania jezdni, poboczy i chodników z nadmiaru skoszonej trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 21113,30 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dwukrotne mechaniczne wykaszanie traw i chwastów
z poboczy dróg na terenie Powiatu Konińskiego w 2026.
2. Zamówienie podzielone jest na 6 części.
1) W Części nr 1, 2, 3 i 4 (Rejon 1, 2, 3 i 4), przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dwukrotnym wąskim koszeniu - mechanicznym koszeniu traw, chwastów oraz samosiejek z poboczy dróg na szerokości pomiędzy krawędzią jezdni, a skarpą rowu po obu stronach jezdni (lewa i prawa strona jezdni) (minimalna szerokość koszenia ok. 1,50 m) dróg powiatowych na terenie Powiatu Konińskiego, wskazanych przez Zamawiającego dla każdej z części (nr 1, 2, 3 i 4) zamówienia. Wysokość trawy po skoszeniu powinna być nie większa niż 5 cm. W obrębie skrzyżowań, przejazdów kolejowych itp. miejsc, które mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego szerokość koszenia może zostać zwiększona, w zależności od potrzeb. W zakres usługi wchodzi również koszenie za chodnikiem średnio ok. 1,5 m. Niezwłocznie po zakończeniu prac Wykonawca zobowiązany będzie do uporządkowania jezdni, poboczy i chodników z nadmiaru skoszonej trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 22779,02 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) W Części 5 i 6 (Rejon 5 i 6), przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dwukrotnym szerokim koszeniu – obustronnym (lewa i prawa strona jezdni) mechanicznym wykaszaniu traw i chwastów z poboczy, rowu skarpy i przeciwskarpy, samosiewów wraz z ręcznym obkaszaniem słupków hektometrycznych, znaków drogowych, drzew i barier ochronnych znajdujących się na poboczu dróg powiatowych na terenie Powiatu Konińskiego, wskazanych przez Zamawiającego. Wysokość trawy po skoszeniu powinna być nie większa niż 5 cm. W zakres usługi wchodzi również koszenie za chodnikiem średnio ok. 1,5 m. Niezwłocznie po zakończeniu prac należy uporządkować jezdnię, pobocza, chodniki z nadmiaru skoszonej trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 139876,44 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) W Części 5 i 6 (Rejon 5 i 6), przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dwukrotnym szerokim koszeniu – obustronnym (lewa i prawa strona jezdni) mechanicznym wykaszaniu traw i chwastów z poboczy, rowu skarpy i przeciwskarpy, samosiewów wraz z ręcznym obkaszaniem słupków hektometrycznych, znaków drogowych, drzew i barier ochronnych znajdujących się na poboczu dróg powiatowych na terenie Powiatu Konińskiego, wskazanych przez Zamawiającego. Wysokość trawy po skoszeniu powinna być nie większa niż 5 cm. W zakres usługi wchodzi również koszenie za chodnikiem średnio ok. 1,5 m. Niezwłocznie po zakończeniu prac należy uporządkować jezdnię, pobocza, chodniki z nadmiaru skoszonej trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 163612,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19840,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27141,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19840,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa Wrzaskowski Karol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891495744

7.3.3) Ulica: ul. Farna 38a

7.3.4) Miejscowość: Pyzdry

7.3.5) Kod pocztowy: 62-310

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19840,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23548,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23972,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23548,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KASKADA - Tereny Zielone Adam Kantorski, Zberzyn 20, 62-541 Budzisław Kościelny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652767133

7.3.4) Miejscowość: Zberzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-541

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23548,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18699,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24444,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18699,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sompoleńska Spółdzielnia Socjalna "Nasza Przyszłość", ul. Brzozowa 5a, 62-610 Sompolno

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653002390

7.3.3) Ulica: ul. Brzozowa 5a

7.3.4) Miejscowość: Sompolno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18699,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18399,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27846,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18399,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sompoleńska Spółdzielnia Socjalna "Nasza Przyszłość", ul. Brzozowa 5a, 62-610 Sompolno

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653002390

7.3.3) Ulica: ul. Brzozowa 5a

7.3.4) Miejscowość: Sompolno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18399,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151210,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151210,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151210,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Rolnicze Mikołaj Łomonos, Mieleszyn 70, 62-212 Mieleszyn

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842414467

7.3.4) Miejscowość: Mieleszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-212

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151210,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167080,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167080,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167080,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Rolnicze Mikołaj Łomonos, Mieleszyn 70, 62-212 Mieleszyn

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842414467

7.3.4) Miejscowość: Mieleszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-212

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167080,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi