Zajęcia w ramach zadania: Ruch i nauka duet doskonały w projekcie: "Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa”
Gmina Lubsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317875
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 14:54
- Lokalizacja
- Lubsko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7aa5b1e5-975c-4f5c-8f80-167f97113d58
- Identyfikator
- 9281925733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317875 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zajęcia w ramach zadania: Ruch i nauka duet doskonały w projekcie: "Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770646
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolnosci 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-300
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubsko.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zajęcia w ramach zadania: Ruch i nauka duet doskonały w projekcie: "Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7aa5b1e5-975c-4f5c-8f80-167f97113d58
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020446/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Zakup usług związanych z zajęciami dla dzieci w ramach projektu: „Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projektu pt.: „Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, umowa o dofinasowanie nr FELB.06.15-IZ.00-0022/25 w ramach Priorytetu 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli Działania 6.15 Edukacja – IIT (zwanego dalej projektem) ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255910
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednio prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta dla Części 1 - Ruch i nauka duet doskonały
Nazwa poprzedniego zamówienia „Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” Ruch i nauka duet doskonały i STREFA DŹWIĘKU.
Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161422
Data ogłoszenia: 2026-03-18,
Numer referencyjny: OR.2710.11.2026
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fb15707f-9066-4942-9998-e5cfa4fb6a72
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.2710.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego usług
szkoleniowych, specjalistycznych oraz edukacyjno-społecznych w ramach projektu
realizowanego przez Zamawiającego.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - zajęcia sportowe pod nazwą „RUCH I NAUKA – DUET DOSKONAŁY”
1. Opis Przedmiotu Zamówienia:
1) Zamówienie zostanie wykonane do 30.06.2027 r.
2) Zamówienie zostanie wykonane dla uczniów szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubsko:
a) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Lubsku
ul. Strzelecka 1, 68-300 Lubsko,
b) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku
ul. Bohaterów 6, 68-300 Lubsko,
c) Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Lubsku,
ul. Moniuszki 36, 68-300 Lubsko,
d) Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Górzynie
Górzyn 1, 68-300 Lubsko,
2. Zamawiający przewidział następujące zajęcia:
I. Zajęcia „Młody sportowiec” dla dzieci klas I - VIII
1. Nauka pływania
2. Zapasy dziewcząt i chłopców
3. Zajęcia tenisa stołowego
4. Zajęcia minisiatkówki dla dziewcząt - klasy III – VI
5. Siatkówka
6. Piłkarski mistrz
7. Zajęcia szachowe
8. Sprawny jak strażak, żołnierz, policjant
Szczegółowy zakres usługi został wyszczególniony w załączniku do umowy - Projektowanych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biblioteka – Centrum Kultury, im. Jana Raka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 928 210 00 70
7.3.3) Ulica: pl. Jana Pawła II 1
7.3.4) Miejscowość: Lubsko
7.3.5) Kod pocztowy: 68-300
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-30| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |