Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317958
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 15:12
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b76132c-30b1-49fd-a5ba-9e932c215daa
Identyfikator
9451777936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty remontowe i renowacyjneOkna, drzwi i podobne elementy

Wykonawcy

4 przyznane

STAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlnica, PL · lot 0
29 445,92 PLN
STAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlnica, PL · lot 1
69 166,87 PLN
STANISŁAW PANEKZakliczyn, PL · lot 2
21 000 PLN
STAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlnica, PL · lot 3
74 856,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317958 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Logistyki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350007399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Jana Pawła II 188

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-982

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@strazmiejska.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krakow.pl/ST

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://strazmiejska-krakow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b76132c-30b1-49fd-a5ba-9e932c215daa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00097131/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowo - budowlane w budynku przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265265

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ST.RL.261.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 175726,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część I – Remont pomieszczenia archiwum znajdującego się w piwnicy;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.) Wartość części: 29919,49 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część II – Dostawa i montaż drzwi aluminiowych;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.) Wartość części: 77904,05 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część III – Dostawa i montaż drzwi wewnętrznych do pomieszczeń;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.) Wartość części: 27428,32 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część IV – Remont klatki schodowej przy wejściu głównym;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.) Wartość części: 80891,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29445,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29445,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stambud Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441783415

7.3.3) Ulica: . ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4) Miejscowość: Modlnica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29445,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54735,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69166,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69166,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stambud Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441783415

7.3.3) Ulica: ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4) Miejscowość: Modlnica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69166,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28513,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stanisław Panek Firma Handlowo – Usługowa PROFES-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691626840

7.3.3) Ulica: Stróże 109

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74856,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74856,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stambud Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441783415

7.3.3) Ulica: ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4) Miejscowość: Modlnica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74856,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane