Dostawa i montaż wyposażenia technologicznego zaplecza gastronomicznego nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku

Ambasada RP w Republice Białorusi z siedzibą w Mińsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317966
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 15:14
Lokalizacja
Mińsk, BY
Kraj zamawiającego
BY
ID przetargu
ocds-148610-0800e11e-1eaf-4ccf-a7d0-a1af4c39bdf0
Identyfikator
brak
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble i wyposażenie kuchniStoły roboczeChłodziarki i zamrażarkiElektryczne zaparzacze do kawyPodgrzewacze do talerzyRuszty, płyty grzewcze (AGD), płytki do podgrzewania potraw i pierścienie do gotowaniaZmywarki do naczyńInstalowanie kuchni na wymiar

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317966 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia technologicznego zaplecza gastronomicznego nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Republice Białorusi z siedzibą w Mińsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wołodarskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-0034

1.5.5.) Kraj: Białoruś

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: minsk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/bialorus/ambasada-rp-w-minsku

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


placówka zagraniczna - misja dyplomatyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wyposażenia technologicznego zaplecza gastronomicznego nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0800e11e-1eaf-4ccf-a7d0-a1af4c39bdf0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121472/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wyposażenia kuchni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
140 000,00 euro netto – dla dostaw.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000,00 euro netto – dla dostaw.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.MINS.260.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 106811,55 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia technologicznego zaplecza gastronomicznego nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39151200-7 - Stoły robocze

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39711310-5 - Elektryczne zaparzacze do kawy

39711340-4 - Podgrzewacze do talerzy

39711400-3 - Ruszty, płyty grzewcze (AGD), płytki do podgrzewania potraw i pierścienie do gotowania

39713100-4 - Zmywarki do naczyń

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca zaproszony do negocjacji zrezygnował z udziału w postepowaniu.
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy