Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Bosewo – ul. Sosnowa
Gmina Długosiodło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318013
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 15:37
- Lokalizacja
- Długosiodło, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eff9d5cd-0f21-4af7-bd66-a314d76f8d97
- Identyfikator
- 7621918666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318013 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Bosewo – ul. Sosnowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48296423650
1.5.8.) Numer faksu: +48297412526
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Bosewo – ul. Sosnowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eff9d5cd-0f21-4af7-bd66-a314d76f8d97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005836/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi gminnej w miejscowości Stare Bosewo - ul. Sosnowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233968
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 967490,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Bosewo – ul. Sosnowa na odcinku o długości 483,73 mb. Lokalizację robót w terenie określa PZT_aktualne_05_05_2026 zawarty w Dokumentacji technicznej – zał. nr 13 do SWZ. Projekt budowlany obejmuje szerszy zakres robót nie będący przedmiotem niniejszego zamówienia. Przebudowa drogi polegać będzie na wykonaniu nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego wraz ze zjazdami oraz poboczem jezdni. Zadanie obejmuje m.in. następujące roboty:
- przygotowanie terenu pod budowę (roboty pomiarowe, wycinka drzewa, rozbiórka ogrodzenia, regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych, przestawienie hydrantu nadziemnego),
- wykonanie rowów przydrożnych,
- korytowanie pod poszerzenie konstrukcji jezdni i poszerzenie warstwy,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm, C90/3, o grubości warstwy po zagęszczeniu 20 cm na zjazdach, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego (pospółki drogowej) o grubości warstwy 20 cm po zagęszczeniu pod poszerzenie konstrukcji jezdni i poszerzenie warstwy, stabilizacja cementem do klasy C3/4 na głębokość 20 cm, do ułożenia warstwa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem naturalnym o grubości warstwy 10 cm wraz z właściwą pielęgnacją warstwy,
- wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca 5 cm, warstwa ścieralna 4 cm),
- wykonanie pobocza jezdni z mieszanki kruszywa łamanego, grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm,
- wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki betonowej i kruszywa łamanego,
- wykonanie drogi dla pieszych z kostki brukowej betonowej,
- instalowanie znaków drogowych,
- humusowanie terenu,
- przebudowę elektroenergetycznej linii napowietrzno-kablowej 15kV – likwidacja kolizji.
Zakres robót został określony w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do SWZ.
2) Zamawiający wymaga aby oferta obejmowała wszystkie roboty konieczne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia. W zakresie rzeczowym należy ująć wszystkie roboty niezbędne do zrealizowania zamówienia wynikające z przedmiaru robót jak również w nim nie ujęte, niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 960907,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1111111,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 960907,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.3) Ulica: Suwalna 6K
7.3.4) Miejscowość: Łajski
7.3.5) Kod pocztowy: 05-119
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 960907,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |