Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach - II

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318017
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318017/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 15:39
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4634eb94-47ba-437b-ba99-3d59f37c5232
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweBetonowanieGotowe elementy i części składoweRoboty murarskie i muroweTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychLampy i oprawy oświetlenioweInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318017 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach - II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach - II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4634eb94-47ba-437b-ba99-3d59f37c5232

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318017

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035375/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272413

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.31.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162462,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie pn. „Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach” dotyczy przebudowy kompleksu szatniowego męskiego wraz z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz dostosowaniem pochylni wewnętrznej dla osób niepełnosprawnych i obejmuje:
1. Roboty budowlane w tym między innymi: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (części ścianek działowych, skucie glazury, terakoty, demontaż drzwi wewnętrznych, armatury), wykucie nowego otworu drzwiowego, przygotowanie podłoża pod nową posadzkę zgodnie z dokumentacją, naprawy po bruzdowaniu pod instalację elektryczną i wod-kan, wymurowanie ścianek zgodnie z dokumentacją z tynkowaniem, dwukrotnym gipsowaniem i pomalowaniem ścian farbami powyżej glazury, wykonanie zabudów, montaż ścianek natrysków z płyt HPL z okuciami ze stali nierdzewnej, montaż drzwi wewnętrznych, wykonanie toalety dla osób niepełnosprawnych z wyposażeniem, wykonanie i wyposażenie dodatkowego pomieszczenia tzn. porządkowego, ułożenie glazury i terakoty, itp., montaż balustrady.
2. Roboty elektryczne w tym między innymi: roboty przygotowawcze i demontaże, wymiana rozdzielnicy obsługującej kompleks szatniowy z przepięciem istniejących obwodów dochodzących do rozdzielnicy, wykonanie zasilenia z rozdzielnicy głównej z jej doposażeniem, wymiana osprzętu instalacyjnego i opraw oświetleniowych, wykonanie instalacji przyzywowej, oświetlenia awaryjnego, gniazd wtykowych, przeciwporażeniowej, próby i pomiary, itp.
3. Roboty sanitarne w tym między innymi: prace przygotowawcze i demontaże, wykonanie nowej instalacji wod-kan zgodnie z dokumentacją oraz wymiana umywalek, misek ustępowych, brodzików z dostosowaniem do nowej aranżacji pomieszczeń, wymiana grzejników i itp.

Uwaga: Zamówieniem nie objęto szatni damskiej (wszystkie branże), pomieszczenia oznaczonego nr 2 w szatni męskiej w zakresie branży budowlanej oraz wyposażenia szatni męskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262300-4 - Betonowanie

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie wyznaczonym do składania ofert do Zamawiającego wpłynęły 2 oferty.
Cena najkorzystniejszej oferty, niepodlegającej odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Mając powyższe na uwadze należy uznać, że wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 584836,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584836,71 PLN

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane