Modernizacja sanitariatów w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318101
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 17:22
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-660bc56d-24a8-4833-bb1b-4f0ce38af0e9
- Identyfikator
- 9151330817
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318101 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sanitariatów w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000197971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Żeromskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 312 04 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzs2-trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzs2-trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-660bc56d-24a8-4833-bb1b-4f0ce38af0e91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sanitariatów w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-660bc56d-24a8-4833-bb1b-4f0ce38af0e9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286750
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZS2.44.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest realizacja zadania pn. Modernizacja sanitariatów w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy, w ramach dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych wraz z szatniami w budynku szkolnym przy sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr2 im. Piotra Włostowica przy ul. Stefana Żeromskiego 25 w Trzebnicy, polegającego na remoncie pomieszczeń oraz doborze wyposażenia stałego i ruchomego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące pomieszczenia zlokalizowane w budynku szkoły:
1) Pom. nr 1 – przedsionek
2) Pom. nr 2 – szatnia
3) Pom. nr 3 – pom. higieniczno-sanitarne
4) Pom. nr 4 – wc
5) Pom. nr 5 – przedsionek
6) Pom. nr 6 – wc
7) Pom. nr 7 – pom. higieniczno-sanitarne
8) Pom. nr 8 – szatnia
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązuje się wykonać w/w roboty zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz obowiązującymi przepisami, a także zasadami wiedzy fachowej.
5. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, w tym przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisami przeciwpożarowymi i przepisami ochrony środowiska i przepisami o odpadach z zasadami sztuki budowlanej i współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi polskimi normami, z materiałów odpowiadających wymogom dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej określonych przepisami obowiązującego prawa. Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodni z obowiązującymi przepisami prawa, a także z najlepszą wiedzą i doświadczeniem Wykonawcy oraz zachowaniem najwyższej staranności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432220-2 - Tapetowanie ścian
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym do składania ofert wpłynęła jedna oferta Wykonawcy FLK Budownictwo Sp. z o.o. Al. Kasztanowa 3a-5 51-125 Wrocław, za cenę w wysokości 490 770,00 zł. Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w wysokości 272 880,00 zł i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wartości oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490770,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490770,00 PLN
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |