Remont pomieszczeń biurowych w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ul. Kościuszki 93
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00519058
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00519058/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-27 08:40
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6f12f2d-3fed-4a0c-8263-d0acf6614b6f
- Identyfikator
- 7781078850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00519058 z dnia 2024-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ul. Kościuszki 93
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kuratorium Oświaty w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006473350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 93
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-716
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 616704081
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ko.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ko.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6f12f2d-3fed-4a0c-8263-d0acf6614b6f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń biurowych w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ul. Kościuszki 932.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6f12f2d-3fed-4a0c-8263-d0acf6614b6f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519058
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470028
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.272.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 201576,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont pomieszczeń biurowych Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Prace wykonywane będą w pomieszczeniach biurowych zlokalizowanych na III i IV piętrze budynków B i C. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest, w terminach ustalonych pomiędzy stronami, do wykonania robót dla całego zamierzenia budowlanego, m.in.:
1) Wyniesienie mebli, demontaż elementów wyposażenia ze ścian.
2) Zerwanie posadzek z tworzyw sztucznych.
3) Usunięcie z budynku materiałów z rozbiórki wraz z jego wywiezieniem i utylizacją.
4) Wymiana płyt OSB gr. 22 mm na nowe stanowiących podkład pod wykładzinę PCW.
5) Ułożenie nowej wykładziny PCW heterogenicznej wraz z wywinięciem cokołów do wysokości 10 cm w kolorystyce uzgodnionej w Zamawiającym.
6) Zgrzewanie wykładzin rulonowych.
7) Zamocowanie progów i listew aluminiowych.
8) Demontaż istniejących obudów
9) Drobne prace naprawcze ( szpachlowanie) zarysowań, ubytków w ścianach i sufitach.
10) Dwukrotne malowanie ścian farbami lateksowymi w kolorystyce ustalonej z Zamawiającym
11) Dwukrotne malowanie sufitów farbami lateksowymi w kolorystyce ustalonej z Zamawiającym
12) Osadzenie kratek wentylacyjnych.
13) Wniesienie mebli wraz z ich ustawieniem, montażem i przywróceniem do stanu pierwotnego wraz pracami porządkowymi m.in. mycie okien, posadzek po robotach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przeprowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:1. MP BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Lider, ul. Samuela Lidnego 6, 60-573 Poznań, Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ARTBUD Sp. z o.o., ul. Samuela Lindego 6, 60-573 Poznań
2. Malbud Zakład Remontowo Budowlany Eugeniusz Nowak, ul. Zagłoby 5, 60-177 Poznań
Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 t.j.) odrzuca ofertę złożoną przez firmę MP BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Lider, ul. Samuela Lidnego 6, 60-573 Poznań, Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ARTBUD Sp. z o.o., ul. Samuela Lindego 6, 60-573 Poznań.
W dniu 20 września 2024 r. Zamawiający działając na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy wezwał Wykonawcę do uzupełnienia dokumentów, tj. do złożenia prawidłowego pełnomocnictwa. Zamawiający wskazał, że ww. oświadczenie należy przesłać za pośrednictwem platformy e-Zamówienia do dnia 23 września 2024 r. do godziny 12.00. Do końca wyznaczonego terminu Wykonawca nie przesłał wskazanego w piśmie pełnomocnictwa.
Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 t.j.) odrzuca ofertę złożoną przez firmę Malbud Zakład Remontowo Budowlany Eugeniusz Nowak, ul. Zagłoby 5, 60-177 Poznań.
W dniu 16 września 2024 r. Zamawiający działając na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy wezwał Wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych. Zamawiający wskazał, że ww. podmiotowe środki dowodowe należy przesłać za pośrednictwem platformy e-Zamówienia do dnia 23 września 2024 r. do godziny 12.00. Do końca wyznaczonego terminu Wykonawca nie przesłał wskazanych w piśmie podmiotowych środków dowodowych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184271,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264000 PLN
| 2024-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |