Na organizację i przeprowadzenie szkoleń dla kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie
GMINA BEDLNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318136
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 18:52
- Lokalizacja
- Bedlno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c35a985b-fa38-483b-8e08-88494d57f6d4
- Identyfikator
- 7752406180
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318136 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Na organizację i przeprowadzenie szkoleń dla kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BEDLNO
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA BEDLNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 24
1.5.2.) Miejscowość: Bedlno
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-311
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugbedlno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedlno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c35a985b-fa38-483b-8e08-88494d57f6d41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Na organizację i przeprowadzenie szkoleń dla kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c35a985b-fa38-483b-8e08-88494d57f6d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103084/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Na organizację i przeprowadzenie szkoleń dla kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Postępowanie prowadzone w ramach Projekt nr FELD.08.07-IZ.00-0164/25 „Eksperymentalnie, ekologicznie i kreatywnie” – Innowacyjne nauczanie w szkole w Pleckiej Dąbrowie współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269179
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81918,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń dla kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkoleń na temat:
1) Szkolenie „Edukacja włączająca jako edukacja dostępna dla wszystkich”"
2) Szkolenie „Metodyczne i praktyczne wykorzystanie okularów Class VR na zajęciach lekcyjnych”
3) Szkolenie „Mobbing i dyskryminacja w szkole”
4) Szkolenie " „Lekcje w przestrzeni wirtualnej – jak wykorzystać sprzęt cyfrowy na zajęciach edukacyjnych"
5) Szkolenie „ Al. W edukacji szkolnej”
6) Szkolenie „Profilaktyka przemocy rówieśniczej”
7) Szkolenie „ Techniki informatyczne”
8) Szkolenie „Przygotowanie do nauki programowania”
9) Szkolenie „Diagnoza funkcjonalna podstawą sukcesu ucznia””
10) Szkolenie " Cyberbezpieczeństwo”
11) Szkolenie: „Kompetencje kluczowe w praktyce szkolnej”
Szkolenia realizowane stacjonarnie w salach w SP w Pleckiej Dąbrowie, szkolenie nr 8 – online.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49275,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49275,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762498132
7.3.4) Miejscowość: Grudziądz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49275,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |