Remont nawierzchni boiska poliuretanowego do koszykówki i siatkówki w obiekcie „Moje boisko Orlik 2021 przy ulicy Kazimierzowskiej 58 oraz „Moje boisko Orlik 2012” przy ulicy Chełmskiej 23”

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00519060
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00519060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-27 08:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e5cbd9b-8694-45bf-b666-f9f21a9c8862
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00519060 z dnia 2024-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni boiska poliuretanowego do koszykówki i siatkówki w obiekcie „Moje boisko Orlik 2021 przy ulicy Kazimierzowskiej 58 oraz „Moje boisko Orlik 2012” przy ulicy Chełmskiej 23”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olkuska 3 lok. 16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-604

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osirmokotow.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osirmokotow.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://osirmokotow.ezamawiajacy.pl/pn/OSIRMOKO/demand/173092/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni boiska poliuretanowego do koszykówki i siatkówki w obiekcie „Moje boisko Orlik 2021 przy ulicy Kazimierzowskiej 58 oraz „Moje boisko Orlik 2012” przy ulicy Chełmskiej 23”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e5cbd9b-8694-45bf-b666-f9f21a9c8862

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021969/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont nawierzchni boiska poliuretanowanego do koszykówki i siatków w obiekcie "Moje boisko Orlik 2012" przy ul. Kazimierzowskiej 58 oraz "Moje boisko Orlik 2012" przy ul. Chełmskiej 23

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/7/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 482373,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont nawierzchni boiska poliuretanowego do koszykówki i siatkówki w obiekcie „Moje boisko Orlik 2021 przy ulicy Kazimierzowskiej 58 oraz „Moje boisko Orlik 2012” przy ulicy Chełmskiej 23”.
Miejsce inwestycji: „Moje Boisko Orlik 2012” przy ul. Kazimierzowskiej 58 w Warszawie,
„Moje Boisko Orlik 2012” przy ul. Chełmskiej 23 w Warszawie
2. Celem inwestycji jest remont boisk do koszykówki/siatkówki na w/w obiektach celem przywrócenia funkcji i poprawienia walorów użytkowych jak i zapobieżenia ewentualnym wypadkom.
3. Celem jest remont nawierzchni boisk do koszykówki/siatkówki i innych elementów wyposażenia boisk oraz elementy małej architektury jest przywrócenie funkcjonalności boisk.
4. Istniejące przeznaczenie obiektu oraz jego podstawowe parametry nie ulegną zmianie.
5. Remont obiektów obejmuje:
• wykonanie prac remontowych zgodnie z zakresem projektów :
• wykonanie ścieżki z kratki ażurowej w kolorze zielonym na terenie okalającym boisko, trawnik
o szerokości około 1,9 m i długości około 27m.b. – dotyczy obiektu przy Kazimierzowskiej 58;
• montaż koszy do selektywnej zbiórki śmieci
• przeprowadzenie rekultywacji terenu zielonego , humusowanie i obsianie trawą terenu przyległego;
• uporządkowanie terenu.
6. Szczegółowy zakres Przedmiotu Umowy określa dokumentacja projektowa wykonana przez
Firmę: Biuro Usług Projektowych i Inwestycyjnych „DOMINEX” ul. Lewakowskiego 25/309 38-400 Krosno, stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
7. Przedmiot zamówienie obejmuje wykonanie przedmiotu zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej (załącznik nr 7 do SWZ):
1) kompletnej dokumentacji projektowej: Projekt Wykonawczy;
2) dokumentacji przedmiaru robót;
3) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, rzuty przeszkód, wizualizacje i inne zawarte w dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w przedmiotowym postępowaniu nie wpłyneła żadna oferta
2024-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane