„Rozbudowa placu zabaw w m. Płoty, Czerwieńsk oraz utworzenie placu zabaw w m. Dobrzęcin”
Gmina Czerwieńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318145
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 19:21
- Lokalizacja
- Czerwieńsk, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9aeb0a89-6b11-40a1-a0a6-5dcbc139b082
- Identyfikator
- 9290015775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabaw
Wykonawcy
3 przyznane
—
MAŁGORZATA GURANZielona Góra, PL
MAŁGORZATA GURANZielona Góra, PL
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318145 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa placu zabaw w m. Płoty, Czerwieńsk oraz utworzenie placu zabaw w m. Dobrzęcin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwieńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528793
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 25
1.5.2.) Miejscowość: Czerwieńsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-016
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwiensk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwiensk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.czerwiensk.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa placu zabaw w m. Płoty, Czerwieńsk oraz utworzenie placu zabaw w m. Dobrzęcin”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aeb0a89-6b11-40a1-a0a6-5dcbc139b082
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043178/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Rozbudowa placu zabaw w m. Płoty, Czerwieńsk oraz utworzenie placu zabaw w m. Dobrzęcin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216003
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiM.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia pn.: „Rozbudowa istniejącego placu zabaw przy szkole podstawowej w m. Płoty”. Zadanie obejmuje min.:- demontaż i utylizację istniejących urządzeń zabawowych na terenie działki,
- montaż ogrodzenia placu zabaw panelowego systemowego o wys. 1,00m bez podmurówki, wraz z montażem furtki wejściowej o szer. 1,20m,
- montaż jedenastu urządzeń zabawowych,
- montaż elementów towarzyszących małej arch. (4 ławki, kosz na śmieci, tablica regulaminowa),
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej zgodnie z odpowiednią normą (PN-EN 1177) z piasku frakcji 0,2-2mm o gr. 30cm pod wskazane urządzenia, wraz z ułożeniem geowłókniny separacyjno – filtracyjnej na dnie koryta gruntowego,
- profilowanie, humusowanie i obsianie mieszanką traw terenów zielonych,
- nasadzenia zieleni izolacyjnej – żywopłotów, krzewów i traw ozdobnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 110617,42 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 2 zamówienia pn.: „Rozbudowa placu zabaw wraz z budową wiaty piknikowej w Czerwieńsku”. Zadanie obejmuje min::- demontaż i utylizację istniejących urządzeń zabawowych na terenie działki lub ich przestawienie, (dotyczy 5 szt. bujaków),
- montaż urządzeń zabawowych,
- montaż elementów towarzyszących małej arch. (ławki, kosz na śmieci, tablica regulaminowa),
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej zgodnie z odpowiednią normą (PN-EN 1177) z piasku frakcji 0,2-2mm o gr. 30cm pod wskazane urządzenia, wraz z ułożeniem geowłókniny separacyjno – filtracyjnej na dnie koryta gruntowego,
- profilowanie, humusowanie i obsianie mieszanką traw terenów zielonych w obszarze opracowania,
- budowę ogrodzenia panelowego o wys. 1,00m, bez podmurówki, z furtkami,
- budowę wiaty piknikowej wraz z utwardzeniem terenu pod wiatą kostką betonową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 138571,79 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 3 zamówienia pn.: „Utworzenie placu zabaw i siłowni plenerowej wraz z placem rekreacyjnym wielofunkcyjnym w m. Dobrzęcin”. Zadanie obejmuje min.:- wykonanie placu zabaw
- wykonanie siłowni plenerowej
- wykonanie placu rekreacyjnego wielofunkcyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 148028,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205410,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301350,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205410,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAXUS Małgorzata Guran
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730298442
7.3.3) Ulica: ul. Ochla-Zielonogórska 1
7.3.4) Miejscowość: ZIELONA GÓRA
7.3.5) Kod pocztowy: 66-006
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205410,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351780,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAXUS Małgorzata Guran
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730298442
7.3.3) Ulica: ul. Ochla-Zielonogórska 1
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 66-006
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166050,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |