Budowa boiska poliuretanowego do siatkówki w Bujakowie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318175
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318175/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 22:04
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d999d4f1-796f-4517-83fb-e5ad425bf4da
Identyfikator
6351774954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

"D.B.W. DROGI BUDOWY WYBURZENIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiętochłowice, PL · lot 0
368 672,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318175 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska poliuretanowego do siatkówki w Bujakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie

1.3.) Oddział zamawiającego: MOSIR Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240804037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konstytucji 3 Maja 31

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mosirmikolow.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1310545

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska poliuretanowego do siatkówki w Bujakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d999d4f1-796f-4517-83fb-e5ad425bf4da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318175

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.15.2026.UM.MOSiR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 266094,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach inwestycji przewiduje się budowę boiska o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 15mx24m tj. pow 360 m2 na podbudowie z tłucznia z opaską z kostki brukowej zlokalizowane przy ul. Szkolnej w Mikołowie Bujakowie. Boisko
z systemem drenażu z odprowadzeniem wód do istniejącej kanalizacji deszczowej przewidzianej do przebudowy.
2. Zakres prac:
1) Branża budowlana
a) rozbiórka istniejących obrzeży i krawężników istniejącej nawierzchni oraz fragmentaryczna rozbiórka istniejącej niecki betonowej wraz z wywozem i utylizacją elementów porozbiórkowych;
b) wykonanie podbudowy z tłucznia o gr. 40 cm wg warstw projektowanych wraz z zabudowaniem geowłokniny drenarsko separacyjne;
c) wykonanie nawierzchni poliuretanowej na pow. 360 m2 dla boiska do siatkówki wraz z oznaczeniem linii boisk i zabudowaniem słupków do gry;
d) zabudowanie obrzeży oraz wykonanie utwardzonej nawierzchni z kostki betonowej na podbudowie z tłucznia stanowiących opaskę obwodową boiska;
e) humusowanie terenu wraz z wywozem nadmiaru ziemi
2) Branża instalacyjna
a) rozbiórka istniejącego odcinka kanalizacji deszczowej;
b) wykonanie drenażu z rur fi 110 mm w otulinie wraz z wykonaniem studni drenarskich fi. 325 w ilości 8 szt.;
c) naprawa istniejących studnio betonowych;
d) wykonanie kanalizacji deszczowej z rur PCV fi. 160 na odcinku ok. 31,9 mb.
3. Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w załączonej dokumentacji przetargowej, w tym projekty budowlane obejmujące niezbędne branże wraz z specyfikacjami technicznymi i przedmiarami robót, która stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368672,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 470689,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368672,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: D.B.W. DROGI BUDOWY WYBU-RZENIA" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272764051

7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 82B

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nazwa podwykonawcy: PPHU CHEC Kazimierz Chęć, ul. Nałkowskiej 16D, 41-700 Ruda Śląska, Dostawa i montaż nawierzchni poliuretanowej boiska

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368672,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane