Występ zespołu Weekend podczas wydarzenia „Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Superauto.pl Stadionie Śląskim”

,,STADION ŚLĄSKI" W CHORZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318179
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318179/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-01 22:21
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9857a17a-fa0d-478b-95ac-ed897e2e30da
Identyfikator
6272785254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi artystyczne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN CHOJNACKIZabrze, PL · lot 0
67 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318179 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Występ zespołu Weekend podczas wydarzenia „Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Superauto.pl Stadionie Śląskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ,,STADION ŚLĄSKI" W CHORZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525430352

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 10

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stadionslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://superautostadionslaski.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Występ zespołu Weekend podczas wydarzenia „Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Superauto.pl Stadionie Śląskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9857a17a-fa0d-478b-95ac-ed897e2e30da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318179

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286252

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305. Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: 1) zachodzi jedna z okoliczności,
o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1–5 i 7–14 - artykuł 214. ust 1. pkt 2 ustawy Pzp mówi o tym, iż Zamawiający może
udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: usługi mogą być
świadczone tylko przez jednego wykonawcę, w przypadku udzielenia zamówienia w zakresie działalności twórczej lub
artystycznej. Występ ma charakter działalności artystycznej, mieszczącej się w zakresie artystyczno-twórczym w rozumieniu
art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Twórczość artystyczna ma charakter indywidualny, a występ konkretnego artysty lub
zespołu jest nierozerwalnie związany z jego unikalnym stylem, osobowością sceniczną, dorobkiem artystycznym i
rozpoznawalnością wśród publiczności. Nie jest możliwe zastąpienie tego wykonawcy innym, ponieważ istotą działalności
artystycznej jest jej nie zastępowalność i unikatowość.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/S/6/WR/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Występ Zespołu Weekend podczas wydarzenia „Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Superauto.pl Stadionie Śląskim”

4.5.3.) Główny kod CPV: 92312000-1 - Usługi artystyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67650,00 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Imprezowy Kartel Marcin Chojnacki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6482696864

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-806

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-28
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi