Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Nowogard do ośrodka w Radowie Wielkim, szkoły w Siedlicach oraz do placówek oświatowych na terenie gminy Goleniów oraz Akademii Malucha

GMINA NOWOGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318311
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318311/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-02 07:57
Lokalizacja
Nowogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84d9e896-233e-4bb9-b19c-e74dc65bec4f
Identyfikator
8590012007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY SEROCKINowogard, PL · lot 0
190 240 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318311 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Nowogard do ośrodka w Radowie Wielkim, szkoły w Siedlicach oraz do placówek oświatowych na terenie gminy Goleniów oraz Akademii Malucha

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 513201351

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1319479

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Nowogard do ośrodka w Radowie Wielkim, szkoły w Siedlicach oraz do placówek oświatowych na terenie gminy Goleniów oraz Akademii Malucha

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84d9e896-233e-4bb9-b19c-e74dc65bec4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318311

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043623/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Nowogard do Ośrodka w Radowie Wielkim, Szkoły w Siedlicach oraz do placówek Oświatowych na terenie gminy Goleniów w roku 2026/27

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.15.2026.AA.MT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510967,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz z gminy Nowogard do Radowa Wielkiego i Siedlic w okresie od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
Trasa liczy 82 km w jedną stronę. Ilość dzieci do przewozu - 15 osób w tym z wózkami inwalidzkimi 3 osoby. Pojazdy używane do przewozu dzieci muszą być wyposażone w minimum jedną kamerę rejestrującą obraz i dźwięk wewnątrz pojazdu wraz z urządzeniem umożliwiającym archiwizację nagrania przez okres minimum 5 dni.

Trasa obejmuje
1. Świerczewo przystanek koło kościoła
2. Karsk nr 16 domu - wózek inwalidzki
3. Błotno nr domu 16
4. Grabin nr. domu 8 - wózek inwalidzki
5. Szczytniki na przystanku
6. Nowogard ul. 700-lecia pod blokami 24/11
7. Nowogard ul. Asnyka 14/16 na rogu ulicy
8. Nowogard ul Cmentarna 15 dochodzą do drogi głównej
5. Nowogard ul Boh. Warszawy 78 z pod szkoły podstawowej nr 3
6. Wierzbięcin nr. domu 2 - wózek inwalidzki
7. Radowo Wielkie
8. Siedlice
Czas przyjazdu do Radowa Wielkiego 7:30, czas przyjazdu do Siedlic 7:45
Czas wyjazdu z Siedlic 15:00 czas wyjazdu z Radowa Wielkiego 15:15

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 208644,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Nowogard do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Goleniowie ul. M. Konopnickiej 10a od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
Trasa liczy 68 km w jedną stronę. Ilość dzieci do przewozu - 14 osób w tym z wózkami inwalidzkimi 1 osoba. Pojazdy używane do przewozu dzieci muszą być wyposażone w minimum jedną kamerę rejestrującą obraz i dźwięk wewnątrz pojazdu wraz z urządzeniem umożliwiającym archiwizację nagrania przez okres minimum 5 dni.
Trasa obejmuje
1. Nowogard ul. Sikorskiego 8 A
2. Nowogard ul. 700 Lecia 25/1
3. Nowogard ul. Sikorskiego 8 A
4. Nowogard ul. Armii Krajowej 48
5. Nowogard ul. Bankowa 3 E/2
6. Błotno nr domu 12 wózek inwalidzki
7. Zakłodzie 52
8. Strzelewo 53
9. Wierzbięcin 27 B
10. Ośrodek REW ul. M. Konopnickiej 10a Goleniów
Czas przyjazdu do Goleniowa 8:00,
Czas wyjazdu z Goleniowa 14:00

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 129200,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Nowogard do Zespołu Szkół Specjalnych w Goleniowie ul. Niepodległości 1b, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami integracyjnymi w Goleniowie ul. Kilińskiego 11 od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
Trasa liczy 83 km w jedną stronę. Ilość dzieci do przewozu - 22 osób w tym z wózkami inwalidzkimi 1 osoba. Pojazdy używane do przewozu dzieci muszą być wyposażone w minimum jedną kamerę rejestrującą obraz i dźwięk wewnątrz pojazdu wraz z urządzeniem umożliwiającym archiwizację nagrania przez okres minimum 5 dni.
Trasa obejmuje
1. Jarchlino 21
2. Konarzewo 5 A
3. Nowogard ul. Poniatowskiego 25
4. Nowogard ul. Boh. Warszawy 41 oraz 45
5. Nowogard ul. Jana Pawła II 2
6. Nowogard ul. Żeromskiego 12 oraz 23 i 2C
7. Nowogard ul. Kilińskiego 1
8. Nowogard ul. 15 Lutego 15
9. Nowogard ul. Monte Casino 26
10. Nowogard ul. Słoneczna 9
11. Warnkowo 3
12. Olchowo 92 A
13. SP nr 1 ul. Kolińskiego 11 Goleniów
Czas przyjazdu do Goleniowa 8:00,
Czas wyjazdu z Goleniowa 15:00

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 154011,11 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz z gminy Nowogard do Radowa Wielkiego w okresie od 3 sierpnia 2026 r. do 21 sierpnia 2026 r.
Trasa liczy 72 km w jedną stronę. Ilość dzieci do przewozu - 12 osób w tym z wózkami inwalidzkimi 2 osoby. Pojazdy używane do przewozu dzieci muszą być wyposażone w minimum jedną kamerę rejestrującą obraz i dźwięk wewnątrz pojazdu wraz z urządzeniem umożliwiającym archiwizację nagrania przez okres minimum 5 dni.
Trasa obejmuje
1. Świerczewo przystanek koło kościoła 2. Grabin nr. domu 8 wózek inwalidzki
3. Nowogard ul. 700-lecia 24
4. Nowogard ul. Asnyka 14/16 na rogu ulicy
5. Nowogard ul Boh. Warszawy 78 z pod szkoły podstawowej nr 3
6. Wierzbięcin nr. domu 2 wózek inwalidzki
7. Radowo Wielkie
Czas przyjazdu do Radowa Wielkiego 7:30,
Czas wyjazdu z Radowa Wielkiego 15:00

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 10020,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz z gminy Nowogard do Akademii Malucha Integracyjny Punkt Przedszkolny okresie od 1 września 2026 r. do 25 sierpnia 2027 r.
Trasa liczy 4,9 km w jedną stronę. Ilość dzieci do przewozu - 2 osoby w tym z wózkami inwalidzkimi 0 osób. Pojazdy używane do przewozu dzieci muszą być wyposażone w minimum jedną kamerę rejestrującą obraz i dźwięk wewnątrz pojazdu wraz z urządzeniem umożliwiającym archiwizację nagrania przez okres minimum 5 dni.

Trasa obejmuje
1. Wojcieszyn 18
2. Akademia Malucha ul. T. Kościuszki 16F Nowogard
Czas przyjazdu do Akademii 7:30,
Czas wyjazdu z Akademii 15:00

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 9092,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225008,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Osobowe Krajowe i Międzynarodowe Jerzy Serocki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8590005680

7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 35/1

7.3.4) Miejscowość: Nowogard

7.3.5) Kod pocztowy: 72-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej złożonej w części 2 w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228752,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej złożonej w części 3 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 192560,00 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej złożonej w części 4 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14688,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16567,20 PLN

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta w części 5

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi