,,Budowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych nr 109875L w miejscowości Płonka Poleśna na działce nr ewid. 144/2”
GMINA RUDNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318328
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 08:00
- Lokalizacja
- Rudnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f79dce0f-00f0-4127-ad10-97992ba53100
- Identyfikator
- 5641751719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318328 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych nr 109875L w miejscowości Płonka Poleśna na działce nr ewid. 144/2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 64
1.5.2.) Miejscowość: Rudnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-330
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rudnik.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugrudnik.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f79dce0f-00f0-4127-ad10-97992ba531001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Budowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych nr 109875L w miejscowości Płonka Poleśna na działce nr ewid. 144/2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f79dce0f-00f0-4127-ad10-97992ba53100
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078979/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 ,,Budowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych nr 109875L w miejscowości Płonka Poleśna na działce nr ewid. 144/2”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224973
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 253310,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. ,,Budowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych nr 109875L w miejscowości Płonka Poleśna na działce nr ewid. 144/2”.
4.2. Zakres zadania obejmuje budowę drogi gminnej nr 109875L od km 2+504 do km 2+854 w miejscowości Płonka Poleśna na działce 144/2 w obrębie ewidencyjnym Płonka Poleśna , jednostka ewidencyjna Rudnik.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze
- poszerzenia
- nawierzchnię jezdni
- pobocza
- zjazdy
- roboty wykończeniowe
- oznakowanie pionowe
Projektowana szerokość jezdni drogi gminnej wynosi 3,5 m. Projektowana szerokość poboczy 0,75 m.
Konstrukcja nawierzchni jezdni:
a) 4 cm – w-wa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
b) skropienie emulsją asfaltową szybkorozpadową C 60 B 3 ZM
dozowanie emulsji 0,4 kg/m2, asfalt pozostały 0,24 kg/m2
c) 5 cm – w-wa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
d) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
e) min. 12 cm – podbudowa zasadnicza i wyrównanie z mieszanki kruszywa
niezwiązanego 0/31,5 KR 1-2 wg WT-4:2010,
f) istniejąca konstrukcji nawierzchni jezdni.
Konstrukcja podparcia krawędzi jezdni:
a) 30 cm – podbudowa pomocnicza z mieszanki kruszywa
niezwiązanego 0/63 KR 1-2 wg WT-4:2010,
b) podłoże gruntowe.
Konstrukcja nawierzchni poboczy:
a) 10 cm – nawierzchnia z mieszanki kruszywa niezwiązanego 0/31,5 KR 1-2
wg WT-4:2010.
b) podłoże gruntowe.
Odwodnienie:
odwodnienie drogi poprzez wsiąkanie w pobocza oraz nieutwardzone powierzchnie pasa drogowego. Zaprojektowany spadek poprzeczny jezdni oraz spadek poprzeczny pobocza zapewnią sprawny odpływ wód z nawierzchni. Wody opadowe zostaną zagospodarowane w obrębie pasa drogowego.
Pobocza:
wykonanie poboczy z mieszanki kruszywa niezwiązanego.
Podstawowa szerokość obustronnych poboczy będzie wynosić 0,75 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238913,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343769,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238913,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH - SPÓŁKA Z O.O W ZAMOŚCIU
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238913,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |