Przebudowa drogi gminnej o nr 105161R Narol-Jędrzejówka
GMINA NAROL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318362
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 08:09
- Lokalizacja
- Narol, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89c193a5-7ef1-4394-8868-9bd17ceb1d32
- Identyfikator
- 7931516904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318362 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej o nr 105161R Narol-Jędrzejówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NAROL
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział ZP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900631
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Narol
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-610
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@narol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.narol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://platformazakupowa.pl/pn/narol1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej o nr 105161R Narol-Jędrzejówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89c193a5-7ef1-4394-8868-9bd17ceb1d32
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061284/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej o nr 105161R Narol-Jędrzejówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244917
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa drogi gminnej o nr 105161R Narol-Jędrzejówka.
Zakres robót budowlanych wraz z opisem prac budowlanych:
1.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Parametry techniczne drogi po przebudowie:
- klasa techniczna kategoria L
- Vp = 30km/h, kategoria ruchu KR 1-2
- teren płaski
- przekrój poprzeczny szlakowy km 1 + 620 – km 0 + 990
- szerokość jezdni km 0 + 620 – km 0 + 990: 5.00m
- szerokość pobocza utwardzonego km 0 + 620 – km 0 + 990 str. P: 1.00m
km 0 + 620 – km 0 + 990 str. L: 1.00m
- projektowana nawierzchnia bitumiczna
- odwodnienie drogi spadki podłużne i poprzeczne, rowy otwarte
- przebieg drogi teren zabudowany
- charakter ruchu ogólnodostępny, gospodarczy i turystyczny
Projektowana konstrukcja nawierzchni km 0 + 620 – km 0 + 990:
- 5cm warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR 1 – 2
- 3cm warstwa profilowa z betonu asfaltowego AC16W dla KR 1 – 2
Projektowana konstrukcja nawierzchni zjazdów:
- 4cm warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR 1 – 2
Projektowana konstrukcja utwardzonych poboczy km 0 + 620 – km 0 + 990:
- 15cm górna warstwa podbudowy z kruszywa sortowanego 0/63
Ponadto Wykonawca zakupi oraz umieści na terenie budowy tablicę informacyjną o wym. 140x100 cm o uczestnictwie finansowym Lasów Państwowych w realizacji przedsięwzięcia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
2.1. Dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowanych oraz przedmiar robót.
2.2. projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami - stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji.
Przedmiar robót stanowi dokument pomocniczy i należy rozpatrywać go równolegle z dokumentacją projektową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275995,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275995,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBI Infrastruktura S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161465524
7.3.4) Miejscowość: Kraśnik
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275995,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |