Modernizacja dachu i instalacji odgromowej oraz modernizacja pomieszczeń mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej w Rudnie
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RUDNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318395
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318395/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 08:19
- Lokalizacja
- Rudno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-735b1c9e-11eb-4041-ac88-b18e301a0f9a
- Identyfikator
- 5932127842
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaKładzenie wykładzin elastycznychRoboty instalacyjne elektryczneGrzejniki centralnego ogrzewaniaTynkowanieRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanej
Wykonawcy
2 przyznane
SEBASTIAN PALUCHOWSKIPELPLIN, PL · lot 0
165 942 PLNSEBASTIAN PALUCHOWSKIPELPLIN, PL · lot 1
110 959,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318395 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu i instalacji odgromowej oraz modernizacja pomieszczeń mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej w Rudnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RUDNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191887911
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: LIPOWA
1.5.2.) Miejscowość: Rudno
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-121
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsrudno@dpsrudno.iq.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dpsrudno.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-735b1c9e-11eb-4041-ac88-b18e301a0f9a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
jednostka organizacyjna jednostki samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu i instalacji odgromowej oraz modernizacja pomieszczeń mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej w Rudnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-735b1c9e-11eb-4041-ac88-b18e301a0f9a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318395
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022927/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MODERNIZACJA DACHU I INSTALACJI ODGROMOWEJ
1.1.2 MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ MIESZKAŃCÓW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249897
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja dachu i instalacji odgromowej4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.5.) Wartość części: 166581,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja pomieszczeń mieszkańców w DPS Rudno4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 111638,34 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290412 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165942 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sebastian Paluchowski Seb-Inwest
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932569310
7.3.4) Miejscowość: Pelplin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165942 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-10Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110959,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148584,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110959,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sebastian Paluchowski Seb-Inwest
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932569310
7.3.4) Miejscowość: Pelplin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110959,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-10| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |