„Dostawa pomocy dydaktycznych oraz narzędzi, przeznaczonych na potrzeby prowadzenia zajęć warsztatowych”

Stolica Experymentu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318435
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318435/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-02 08:28
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9da206f7-5c76-4691-b000-7e864f4f5c18
Identyfikator
7842544164
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drukarki i ploteryPomoce dydaktyczne

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318435 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa pomocy dydaktycznych oraz narzędzi, przeznaczonych na potrzeby prowadzenia zajęć warsztatowych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stolica Experymentu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540121122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lecha 6

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zit@stolicaexperymentu.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.stolicaexperymentu.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9da206f7-5c76-4691-b000-7e864f4f5c18

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa pomocy dydaktycznych oraz narzędzi, przeznaczonych na potrzeby prowadzenia zajęć warsztatowych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9da206f7-5c76-4691-b000-7e864f4f5c18

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318435

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00090957/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 „Dostawa pomocy dydaktycznych oraz narzędzi, przeznaczonych na potrzeby prowadzenia zajęć warsztatowych”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie rozwoju edukacji w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Gniezna

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKSE.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9970,89 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5642,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych drukarek 3D, długopisów 3D oraz narzędzi, zgodnie z asortymentem opisanym szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (OPZ), przeznaczonych do prowadzenia zajęć warsztatowych, dedykowanych dla dzieci i młodzieży w środowisku laboratoryjnym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 5642,27 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych drukarek 3D, długopisów 3D oraz narzędzi, zgodnie z asortymentem opisanym szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (OPZ), przeznaczonych do prowadzenia zajęć warsztatowych, dedykowanych dla dzieci i młodzieży w środowisku laboratoryjnym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 4328,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy