Remont komór mroźniczej i chłodniczej znajdujących się w budynku Szkoły Policji w Pile
SZKOŁA POLICJI W PILE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318501
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 08:44
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b73dc60-43d3-42e3-b1bc-e296ddeee5d8
- Identyfikator
- 7641023091
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318501 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont komór mroźniczej i chłodniczej znajdujących się w budynku Szkoły Policji w Pile
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA POLICJI W PILE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570290663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Staszica 7
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: (47) 7742111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sppila.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pila.szkolapolicji.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13163701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Szkolenie Policji
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont komór mroźniczej i chłodniczej znajdujących się w budynku Szkoły Policji w Pile2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b73dc60-43d3-42e3-b1bc-e296ddeee5d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130800/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont komór mroźniczej i chłodniczej znajdujących się w budynku Szkoły Policji w Pile
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259123
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 11/ZZP-93/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 145401,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano- instalacyjnych polegających na remoncie i modernizacji komory mroźniczej oraz chłodniczej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zapewniających osiągnięcie wymaganych parametrów użytkowych i technicznych.
Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i dostarczenia (przed rozpoczęciem prac remontowych) dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji przedmiotu zamówienia, dokumentacja projektowa musi zostać uzgodniona z Zamawiającym – tryb zaprojektuj i wybuduj.
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Programie funkcjonalno-użytkowym, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ;
2) Przedmiarze robót (załącznik nr 3 do SWZ);
3) Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Zamawiający wymaga, aby gwarancja na wykonany przedmiot zamówienia, tj. roboty budowlane, wyposażenie oraz materiały, w tym urządzenia i instalacje, użyte do wykonania wszystkich robót wynosiła minimum 24 miesiące, licząc od zakończenia realizacji przedmiotu umowy – podpisania protokołu odbioru końcowego. Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Za udzielenie dłuższego okresu gwarancji niż minimalny zostaną przyznane punkty zgodnie z rozdziałem XVIII SWZ.
Zamawiający wymaga założenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej lub po sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
Termin i miejsce wykonania zamówienia
1. Zakończenie wykonywania wszystkich robót: 4 miesiące od dnia zawarcia umowy.
2. Miejsce wykonywania zamówienia: budynek Szkoły Policji w Pile przy Placu Staszica 3, 64-920 Piła.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących
42513000-5 - Urządzenia chłodnicze i mrożące
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
48921000-0 - System automatyzacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177734,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249251,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177734,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mart-Klim Marta Pełczyńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773124713
7.3.3) Ulica: Poznańska 18
7.3.4) Miejscowość: Głuchowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-052
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177734,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |