„Budowa pumptrack w formule „zaprojektuj i wybuduj”” - III postępowanie
Gmina Miejska Wałcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318563
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318563/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 08:56
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-346fad76-480f-43bd-be14-037643629fcd
- Identyfikator
- 7651602896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318563 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa pumptrack w formule „zaprojektuj i wybuduj”” - III postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wałcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@umwalcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.walcz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa pumptrack w formule „zaprojektuj i wybuduj”” - III postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-346fad76-480f-43bd-be14-037643629fcd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318563
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064191/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa pumptrack w formule "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231821
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy pzp pn. „Budowa pumptrack w formule „zaprojektuj i wybuduj”” (nr postępowania: IRP.271.10.2026), ogłoszone w dniu 9 kwietnia 2026 r. ogłoszenie nr 2026/BZP 00191840/01 z dnia 09.04.2026 r.
W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 27 kwietnia 2026 r. nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający nie miał możliwości wyboru wykonawcy w trybie konkurencyjnym.
Przedmiot zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia nie uległy zmianom w stosunku do określonych w ww. postępowaniu.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRP.271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
według opracowanej dokumentacji dla zadania pn. „Budowa pumptrack w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zlokalizowanego
na działce ewid. 4487/2, obręb 0001, obejmującej asfaltowy tor rowerowy Pumptrack wraz z elementami małej architektury
oraz utwardzonym placem stanowiącym stanowisko przygotowania do jazdy, a także zaprojektowaniem oraz montażem
oświetlenia.
Całość inwestycji swoim zakresem obejmuje wykonanie dokumentacji technicznej wraz ze specyfikacją techniczną
wykonania i odbioru robót, oraz wykonanie robót zgodnie z opracowaną dokumentacją.
Program funkcjonalno-użytkowy stanowi wytyczne do projektowania oraz służy do ustalenia planowanych kosztów prac
projektowych i robót budowlanych. Ogólne wymagania związane z przedmiotem zamówienia:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej obejmującej:
1.1 projekt budowlany
1.2 przygotowanie wniosku do zgłoszenia robót;
1.3 projekt wykonawczy (rodzaj materiałów, parametry techniczne itd.);
1.4 Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót;
1.5 uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii technicznych, ekspertyz i badań technicznych oraz pokrycie ich
kosztów;
1.6 uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę – jeżeli wymagane.
2. Dokumentację projektową wykonaną zgodnie z wymaganiami Zamawiającego dla przedmiotowego zamówienia
zawartymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, pozostałymi dokumentami Zamawiającego, umową i obowiązującymi
przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. 2025 poz. 418) a także zgodną z wszelkimi aktami
prawnymi właściwymi w przedmiocie zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi na terenie kraju
normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej. Dokumentacja projektowa winna być opracowana przez
uprawnionych inżynierów i projektantów. Winna spełniać wymagania Programu Funkcjonalno-Użytkowego. Roboty powinny
być zaprojektowane zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami Zamawiającego, najnowszą praktyką inżynierską i
najlepszą dostępną techniką. Należy przyjąć rozwiązania zapewniające prostą, niezawodną eksploatację Przedmiotu
Zamówienia w długim okresie po najniższych kosztach eksploatacji. Dokumentację projektową należy wykonać w wersji
papierowej oraz w wersji elektronicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa program funkcjonalno-użytkowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BT project sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811926350
7.3.4) Miejscowość: Więckowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 439000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |