Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” (JBO 026).
Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318606
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:04
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4391769-0d87-41d2-b5ff-122bd7cbb178
- Identyfikator
- 6322010013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318606 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” (JBO 026).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 33
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 6181500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaworzno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/jaworzno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” (JBO 026).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4391769-0d87-41d2-b5ff-122bd7cbb178
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037233/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242238
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2026.
2. Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje:
1) remont pomieszczeń wewnętrznych budynku LKS „Ciężkowianka” za wyjątkiem pomieszczenia 1.5;
2) ocieplenie elewacji budynku za wyjątkiem elewacji północnej;
3) remont schodów zewnętrznych;
4) wymianę bramy wjazdowej oraz fragmentu ogrodzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45442100-8 - Roboty malarskie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 w związku z art. 255 pkt 7 Pzp., które stanowią, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: pkt 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty; pkt 7) wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 uchylanie się wybranego wykonawcy od zawarcia umowy w sprawie zamówienia;W przedmiotowym postępowaniu pierwszy wybrany wykonawca firma TOKIO Sp. z o.o., ul. Chorzowska 16/31, 41-902 Bytom - uchylił się od podpisania umowy. Zamawiający zgodnie z art. 263 Pzp dokonał ponownego badania i oceny ofert. Wybrany jako drugi wykonawca - Filip Baldy Industries, ul. Strzelców Bytomskich 16/1, 41-500 Chorzów pomimo dwukrotnego wyznaczenia terminu również nie stawił się do podpisania umowy.
Zamawiający na realizację przedmiotowego zamówienia zabezpieczył kwotę 325 950,00 zł brutto. Cena jedynej, pozostałej oferty znacząco przekracza kwotę, jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |