Program szkoleniowo-doradczy „AI Secure – sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie.
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318642
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:11
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0abcddb4-399f-4f7a-8824-4b23b195e709
- Identyfikator
- 8512871498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318642 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Program szkoleniowo-doradczy „AI Secure – sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811683876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-421
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 914542830
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mklak@wzp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/276658/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Program szkoleniowo-doradczy „AI Secure – sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0abcddb4-399f-4f7a-8824-4b23b195e709
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041536/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.124 Kompl. organizacja i przeprowadzenie programu szkol.o-doradczego „AI Secure – sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie” dla mśp oraz startupów z Pom-Zach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEPZ.01.04-IZ.00-0001/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262185/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOiRZL.II.272.15.2026.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 163349,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Program szkoleniowo-doradczy „AI Secure – sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie.
W ramach przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zaplanowano realizację szkoleń stacjonarnych oraz doradztw indywidualnych wspierających rozwój kompetencji na Pomorzu Zachodnim, których odbiorcami będą mikro, mali i średni przedsiębiorcy w tym startupy z obszaru województwa zachodniopomorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79410000-1 - Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW
79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów
72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne
79822500-7 - Usługi projektów graficznych
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składnia ofert, tj. do dnia 10 czerwca 2026 r. do godz. 10:00 w niniejszym postępowaniu nie złożono żadnych ofert. W związku z powyższym zamówienie podlega unieważnieniu. Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |