Wykonanie robót budowlanych w budynku Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”
Gmina Wałbrzych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318658
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:15
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bd97f2c-504b-45c8-af7b-231f06dc3b17
- Identyfikator
- 8862584003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318658 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.8.) Numer faksu: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w budynku Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bd97f2c-504b-45c8-af7b-231f06dc3b17
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041634/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wałbrzyski Inkubator Zawodowy-Nowoczesna edukacja zawodowa dla mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej–z zakresie modernizacji sal w Zespole Szkół Politechnicznych „Energetyk”-Al. Wyzwolenia 5 w W-chu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Działanie nr FEDS.08.03 „Dostęp do edukacji - ZIT” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający prowadził uprzednio postępowanie w trybie podstawowym tj. „Wykonanie robót budowlanych na zadaniu Wałbrzyski Inkubator Zawodowy - Nowoczesna edukacja zawodowa dla mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej” w zakresie remontu pomieszczeń. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
cz. 3 - Znak sprawy: BZP.271.104.2026
Link do postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,230432,cb0f3789f0c215241a4c313113b60f5e.html
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Znak sprawy: BZP.271.104.2026, cz. 3
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.128.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 149270 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych na zadaniu Wałbrzyski Inkubator Zawodowy - Nowoczesna edukacja zawodowa dla mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej w zakresie remontu pomieszczeń w budynku Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk” przy Al. Wyzwolenia 5, 58-300 Wałbrzych, w celu ich przystosowania na potrzebę wsparcia pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz doradztwa zawodowego.
W ramach przedmiotu zamówienia jest wykonanie w szczególności następujących Robót: dla zakresu Zadania inwestycyjnego nr 1 w budynku Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”:
a) wykonanie robót demontażowych i przygotowawczych; b) wykonanie robót budowlanych w tym przygotowanie i naprawa powierzchni ścian, sufitów, podłóg; c) wykonanie robót wykończeniowych (gładź, malowanie, okładziny ścienne i podłogowe, sufity); d) wymiana i montaż stolarki drzwiowej; e) wykonanie instalacji elektrycznej, w tym montaż oświetlenia oraz osprzętu elektrycznego; f) dostawa i montaż kabiny akustycznej; g) uporządkowanie pomieszczeń oraz wywóz odpadów; h) pozostałe roboty wynikające z Dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RESTEL Paweł Rudziński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON:020085400
7.3.3) Ulica: Romana Piotrowskiego 8
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-309
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195000,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |