Modernizacja mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 254,255 w miejscowości Opatkowice Murowane

Gmina Imielno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318695
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318695/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 09:20
Lokalizacja
Imielno, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46e8ce91-59a6-48b3-a64c-b0ce384ce724
Identyfikator
6562290408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógWznoszenie barier drogowychZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318695 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 254,255 w miejscowości Opatkowice Murowane

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Imielno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010116

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cmentarna

1.5.2.) Miejscowość: Imielno

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-313

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@skzp.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.imielno.akcessnet.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://imielno.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 254,255 w miejscowości Opatkowice Murowane

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46e8ce91-59a6-48b3-a64c-b0ce384ce724

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318695

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038311/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 254, 255 w miejscowości Opatkowice Murowane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282198

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOŚ.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 498822,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 254,255 w miejscowości Opatkowice Murowane.

Zakres prac budowlanych należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót. Zakres prac polega m.in. na:
- Oczyszczenie skarp i stożków oraz dojazdów z roślinności i zanieczyszczeń,
- Oczyszczenie dna potoku pod mostem oraz na wlocie i na wylocie,
- Rozbiórka uszkodzonej nawierzchni jezdni,
- Rozbiórka uszkodzonego gzymsu obiektu,
- Rozbiórka uszkodzonej izolacji mostu,
- Oczyszczenie i skucie odpadających elementów płyty ustroju nośnego,
- Oczyszczenie i zabezpieczenie antykorozyjnie odkrytego zbrojenia płyty ustroju nośnego wraz z uzupełnieniem zbrojenia w miejsce skorodowanego,
- Wykonanie reprofilacji płyty ustroju nośnego zbrojonym betonem cementowym,
- Wykonanie nowej izolacji arkuszowej na płycie pomostu,
- Odtworzenie gzymsów,
- Odtworzenie kap gzymsowych,
- Wykonanie warstwy wiążącej na moście z asfaltu twardolanego,
- Wykonanie warstwy wyrównawczej na moście z betonu asfaltowego,
- Wykonanie warstwy wiążącej na dojazdach do mostu z Betonu Asfaltowego AC 16W,
- Wykonanie warstwy ścieralnej na moście i dojazdach z Betonu Asfaltowego AC 11S,
- Montaż barieroporęczy mostowych,
- Montaż barier drogowych,
- Odtworzenie umocnień skarp i stożków,
- Naprawa powierzchni betonowych przyczółków i skrzydełek,
- Naprawa powierzchni betonowej ustroju nośnego od stronu odwodnej,
- Wyprofilowanie skarp ziemnych,
- Uzupełnienie i zagęszczenie poboczy na dojazdach

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawą prawną unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 3 w/w ustawy Pzp
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane