Rozbiórka budynku użytkowego przy ul. Kościuszki 11 w Kowalu
Administracja Zasobów Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318701
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:20
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e04f5d5-5c68-4861-b5f2-a08bfb87cad8
- Identyfikator
- 8883099046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318701 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynku użytkowego przy ul. Kościuszki 11 w Kowalu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340888485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowska 30
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 544144850
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@azk.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.azk.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e04f5d5-5c68-4861-b5f2-a08bfb87cad81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynku użytkowego przy ul. Kościuszki 11 w Kowalu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e04f5d5-5c68-4861-b5f2-a08bfb87cad8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034079/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Rozbiórka budynku użytkowego przy ul. Kościuszki 11 w Kowalu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302869
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 256944,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa obejmuje:
- rozbiórkę budynku użytkowego przy ul. Kościuszki 11 w Kowalu.
W ramach ceny ofertowej za wykonanie robót rozbiórkowych Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia, wywozu oraz zgodnej z obowiązującymi przepisami utylizacji wszelkich odpadów powstałych w trakcie realizacji prac, w tym odpadów budowlanych, gruzu, elementów wyposażenia.
Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z transportem, zagospodarowaniem oraz utylizacją odpadów. Po zakończeniu robót teren rozbiórki należy uporządkować i pozostawić w stanie czystym, wolnym od odpadów, zanieczyszczeń oraz elementów pozostałych po prowadzonych pracach.
Na mocy umowy Zamawiający przenosi na Wykonawcę własność zgromadzonych w obiekcie będącym przedmiotem rozbiórki rzeczy ruchomych wyspecyfikowanych w załączniku do umowy. Wartość wymienionych rzeczy ruchomych należy uwzględnić w cenie oferty, poprzez jej odjęcie od wartości robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku postępowania ujawniły się okoliczności, które powodują, że realizacja zamówienia nie może zostać przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz założeniami postępowania. Wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć, o której mowa w art. 255 ust. 5 PZP.| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |