Usługa specjalistycznego i podstawowego transportu sanitarnego, z zespołem ratownictwa medycznego świadczona na rzecz Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie oraz WIM – PIB w Legionowie.
Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318705
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6d9d54e-1800-4a04-9c10-6752b8c1bf0f
- Identyfikator
- 1132393221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbSpecjalistyczne usługi medyczneUsługi szpitalne i podobne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318705 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa specjalistycznego i podstawowego transportu sanitarnego, z zespołem ratownictwa medycznego świadczona na rzecz Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie oraz WIM – PIB w Legionowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015294487
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szaserów 128
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-141
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi@wim.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wim.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5157271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa specjalistycznego i podstawowego transportu sanitarnego, z zespołem ratownictwa medycznego świadczona na rzecz Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie oraz WIM – PIB w Legionowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d9d54e-1800-4a04-9c10-6752b8c1bf0f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/050/2026/SMat/WIM-40/ZP/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi specjalistycznego i podstawowego transportu sanitarnego, z zespołem ratownictwa medycznego świadczona na rzecz WIM – PIB w Warszawie oraz WIM- PIB w Legionowie. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca jest zobowiązany
do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
85110000-3 - Usługi szpitalne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu po dokonaniu oceny ofert Zamawiający stwierdził, że oferta z najniższą ceną niepodlegająca odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający dokonał analizy możliwości zwiększenia środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia, jednak nie posiada możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty złożonej w postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |