Świadczenie usługi sprzątania
URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318739
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318739/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91d970ec-d034-4e0b-a00b-a465c73b17c6
- Identyfikator
- 5262239325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318739 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi sprzątania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010828091
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Postępu 17A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-676
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzp.zamowienia@uzp.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/uzp
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91d970ec-d034-4e0b-a00b-a465c73b17c61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi sprzątania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91d970ec-d034-4e0b-a00b-a465c73b17c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318739
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099363/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Utrzymanie czystości
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242781
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: V/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania w siedzibie Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie, przy ul. Postępu 17A.
W ramach realizacji zamówienia wykonawca zobowiązany jest do:
1.1. Świadczenia „usługi sprzątania podstawowego”, tj.:
a) usługi polegającej na sprzątaniu i utrzymaniu czystości w siedzibie Zamawiającego codziennie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać usługi sprzątania poza godzinami pracy Zamawiającego (godz. pracy Zamawiającego 7:00-17:00);
b) usługi tzw. serwisu dziennego, świadczonego codziennie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 10:00 do 14:00;
1.2. Świadczenia „usługi dodatkowej” realizowanej 2 razy w ciągu trwania umowy, polegającej na myciu okien od wewnątrz wraz z ramami okiennymi w tym ramy po otwarciu okien oraz czyszczeniu rolet w pokojach biurowych.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 21
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 19
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 603878,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1359690,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 603878,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CSGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej: Pan Grzegorz Maj prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą CSGroup Grzegorz Maj)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712944758 (dawniej: 7712004883)
7.3.3) Ulica: ul. Łódzka, nr 30A/B (dawniej: ul. Energetyków, nr 22e)
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 603878,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Umowa została zawarta na okres 24 miesięcy, tj. od dnia 1 lipca 2026 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Rozpoczęcie realizacji Przedmiotu Umowy zaczęło się w dniu 1 lipca 2026 r.2. Wykonawca: Pan Grzegorz Maj prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą CSGroup Grzegorz Maj z siedzibą przy: ul. Energetyków, nr 22e, 97-300 Piotrków Trybunalski; NIP: 7712004883; REGON: 590711422, który złożył ofertę w przedmiotowym postępowaniu, dokonał z dniem 01 czerwca 2026 r. przekształcenia z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę o nazwie: CSGROUP SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą: ul. Łódzka, nr 30A/B, 97-300 Piotrków Trybunalski, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001245138, NIP: 7712944758, REGON: 544907658.
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |