Dostawa artykułów spożywczych do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318748
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318748/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-02 09:30
Lokalizacja
Potworów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-081e50c1-857a-47bb-b3d3-3faaaa61f374
Identyfikator
7991874487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeWarzywaSosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennychMakaron niegotowanyProdukty mleczarskieSoki owocoweProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieWędlinyRybyPieczywoPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Wykonawcy

3 przyznane

ROBERT KĘDZIERSKIPotworów, PL · lot 0
49 056,94 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "PUBLIMA" LICHOTA & LICHOTA SPÓŁKA KOMANDYTOWAOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 1
34 789,5 PLN
ROBERT KĘDZIERSKIPotworów, PL · lot 2
7115,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318748 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000563105

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 5

1.5.2.) Miejscowość: Potworów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-414

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486713201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psp@potworow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://psppotworow.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-081e50c1-857a-47bb-b3d3-3faaaa61f374

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów spożywczych do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-081e50c1-857a-47bb-b3d3-3faaaa61f374

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318748

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00555135/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa artykułów spożywczych do Publicznej Szkoły Podstawowej i. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie na rok 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251441

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PSP.26.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 90658,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część pierwsza zamówienia: Dostawa artykułów spożywczych (ogólnych) do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych (ogólnych) do Publicznej Szkoły Podstawowej w Potworowie (m. in. warzywa, makaron, przyprawy, nabiał i produkty mleczne, soki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03221000-6 - Warzywa

15871200-6 - Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych

15851100-9 - Makaron niegotowany

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15321000-4 - Soki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 50914,14 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część druga zamówienia: Dostawa artykułów spożywczych (mięsa, wędlin oraz ryb) do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie artykułów spożywczych (mięsa, wędlin oraz ryb) do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Potworowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

15131130-5 - Wędliny

03311000-2 - Ryby

4.5.5.) Wartość części: 35333,33 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część trzecia zamówienia: Dostawa artykułów spożywczych (pieczywa) do Publicznej Szkoły Podstawowej w Potworowie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych (pieczywa) do Publicznej Szkoły Podstawowej w Potworowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 4411,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49056,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51470,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49056,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pawilon Handlowy Kędzierski Robert, Kędzierski Kazimierz S.C., ul. Przysuska 2, 26-414 Potworów, Dane spółki NIP: 6010086101 REGON: 146902940- 1) Robert Kędzierski Pawilon Handlowy wspólnik spółki cywilnej

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pawilon Handlowy Kędzierski Robert, Kędzierski Kazimierz S.C., ul. Przysuska 2, 26-414 Potworów- 2) Kazimierz Kędzierski Pawilon Handlowy wspólnik spółki cywilnej, NIP 7980006592, REGON 670054209

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7991786346 , REGON 672744763

7.3.3) Ulica: ul. Przysuska 2

7.3.4) Miejscowość: Potworów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-414

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49056,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34789,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41498,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34789,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P. P. H. U Publima Lichota&Lichota Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 661-100-25-40

7.3.3) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 49

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34789,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2026-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7115,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7115,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pawilon Handlowy Kędzierski Robert, Kędzierski Kazimierz S.C., ul. Przysuska 2, 26-414 Potworów, Dane spółki NIP: 6010086101 REGON: 146902940- 1) Robert Kędzierski Pawilon Handlowy wspólnik spółki cywilnej

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pawilon Handlowy Kędzierski Robert, Kędzierski Kazimierz S.C., ul. Przysuska 2, 26-414 Potworów- 2) Kazimierz Kędzierski Pawilon Handlowy wspólnik spółki cywilnej, NIP 7980006592, REGON 670054209

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7991786346, REGON 672744763

7.3.3) Ulica: ul. Przysuska 2

7.3.4) Miejscowość: Potworów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-414

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7115,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2026-12-31
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy