Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu Rodzina w sieci wsparcia.
Gmina Bychawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318864
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:51
- Lokalizacja
- Bychawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3dfea8d9-64ac-45d1-8613-c3573e0a2b94
- Identyfikator
- 7131003445
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318864 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu Rodzina w sieci wsparcia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bychawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Bychawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bychawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bychawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.bychawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu Rodzina w sieci wsparcia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dfea8d9-64ac-45d1-8613-c3573e0a2b94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056958/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu Rodzina w sieci wsparcia.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej (typ projektu 1 a-b, 2, 4, 5), Priorytetu VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGŚ. 271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont i dostosowanie pomieszczeń w Szkole Podstawowej w Woli Gałęzowskiej (Szkole Podstawowej im. ZofiiPrzewłockiej w Woli Gałęzowskiej) – adaptacja sali na potrzeby sali sensorycznej w ramach Placówki Wsparcia Dziennego
oraz wykonanie łazienki zapewniającej dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.
Przedmiotem zamówienia jest remont, adaptacja i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby utworzenia Placówki Wsparcia
Dziennego.
Lokale przeznaczone na prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego powinny spełniać wszystkie wymagania lokalowe i
sanitarne określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 października 2015 r. w sprawie
wymagań lokalowych i sanitarnych, jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzona placówka wsparcia dziennego.
Zakres robót obejmuje:
1. Rozebranie posadzek z wykładzin PCV,
2. Rozebranie istniejących podkładów betonowych pod posadzkowych ,
3. Wymianę podokienników okiennych,
4. Wykonanie nowych ścianek działowych z płyt gipsowo włókninowych,
5. Zamontowanie nowej stolarki drzwiowej zgodnie z wymogami,
6. Wykonanie nowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
7. Wykonanie nowej instalacji elektrycznej zamontowaniem nowych opraw oświetleniowych, gniazdek i wyłączników,
8. Wykonanie nowych podkładów pod posadzkowych z ułożeniem wykładzin rulonowych PCV zgrzewanych,
9. Wykonanie okładzin ściennych i posadzkowych z płytek ceramicznych w pomieszczeniu sanitariatu,
10. Wykonanie nowych powłok malarskich,
11. Zamontowanie wyposażenia w instalacji wodno-kanalizacyjnej dostosowanej dla osób z niepełnosprawnościami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i warunki realizacji zostały przedstawione w SWZ oraz w przedmiarze robót, opisie robót do wykonania, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiących zał. Nr 1 do
SWZ. Przedmiar robót powinien być odczytywany w powiązaniu z SWZ w tym, z opisem robót do wykonania i Specyfikacją
Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych
4.5.5.) Wartość części: 122769,02 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostosowanie łazienki (WC) w Szkole Podstawowej w Bychawce (Szkole Podstawowej im. Kajetana Koźmiana wBychawce) do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – zapewnienie dostępności architektonicznej w ramach Placówki
Wsparcia Dziennego.
Przedmiotem zamówienia jest remont, adaptacja i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby utworzenia Placówki Wsparcia
Dziennego.
Lokale przeznaczone na prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego powinny spełniać wszystkie wymagania lokalowe i
sanitarne określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 października 2015 r. w sprawie
wymagań lokalowych i sanitarnych, jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzona placówka wsparcia dziennego.
Zakres robót obejmuje:
1. Demontaż osprzętu instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
2. Rozebranie istniejącej okładziny ściennej z płytek ceramicznych,
3. Rozebranie posadzki z płytek ceramicznych,
4. Rozebranie ścianki od strony schodów,
5. Skucie nierówności na ścianie wewnętrznej,
6. Zamontowanie nowej stolarki drzwiowej zgodnie z wymogami,
7. Wykonanie nowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
8. Wykonanie nowej instalacji elektrycznej,
9. Wykonanie okładzin ściennych i posadzkowych z płytek ceramicznych,
10. Wykonanie nowych powłok malarskich,
12. Zamontowanie wyposażenia w instalacji wodno-kanalizacyjnej dostosowanej dla osób z niepełnosprawnościami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i warunki realizacji zostały przedstawione w SWZ oraz w
przedmiarze robót, opisie robót do wykonania, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiących zał. Nr 1 do SWZ. Przedmiar robót powinien być odczytywany w powiązaniu z SWZ w tym, z opisem robót do wykonania i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 33955,88 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostosowanie łazienki (WC) w Szkole Podstawowej w Bychawie (Szkole Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie)do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – zapewnienie dostępności architektonicznej w ramach Placówki Wsparcia
Dziennego.
Przedmiotem zamówienia jest remont, adaptacja i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby utworzenia Placówki Wsparcia
Dziennego.
Lokale przeznaczone na prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego powinny spełniać wszystkie wymagania lokalowe i
sanitarne określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 października 2015 r. w sprawie
wymagań lokalowych i sanitarnych, jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzona placówka wsparcia dziennego
Zakres robót obejmuje:
1. Demontaż osprzętu instalacji wodnej i kanalizacyjnej
2. Rozebranie istniejącej okładziny ściennej z płytek ceramicznych,
3. Rozebranie posadzki z płytek ceramicznych,
4. Zamontowanie nowej stolarki drzwiowej zgodnie z wymogami,
5. Wykonanie nowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
6. Wykonanie nowej instalacji elektrycznej,
7. Wykonanie okładzin ściennych i posadzkowych z płytek ceramicznych,
8. Wykonanie nowych powłok malarskich,
9. Wykonanie przegród kabinowych z płyt cienkowarstwowych,
13. Zamontowanie wyposażenie w instalacji wodno-kanalizacyjnej dostosowanej dla osób z niepełnosprawnościami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i warunki realizacji zostały przedstawione w SWZ oraz przedmiarze robót, opisie robót do wykonania, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiących zał. Nr 1 do SWZ.
Przedmiar robót powinien być odczytywany w powiązaniu z SWZ w tym, z opisem robót do wykonania i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 78521,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ogłoszenie błędnie zamieszczone
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ogłoszenie błędnie zamieszczone
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ogłoszenie błędnie zamieszczone
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |