Konserwacja i bieżące naprawy sieci wod.-kan. na terenie PPN-T Strefy: S1, S1-3.

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318872
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-02 09:52
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1bbabb99-d836-4179-8d9f-16ec9bae5963
Identyfikator
8130010538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pompPrzesył wodyUsługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowychUsługi gospodarki ściekowejUsługi usuwania ściekówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

BARBARA BIENIASZKrzemienica, PL · lot 0
307 840 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318872 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i bieżące naprawy sieci wod.-kan. na terenie PPN-T Strefy: S1, S1-3.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690260330

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szopena 51

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 8676240, 17 8676260, 17 8676210

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rarr.rzeszow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1285318

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja i bieżące naprawy sieci wod.-kan. na terenie PPN-T Strefy: S1, S1-3.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bbabb99-d836-4179-8d9f-16ec9bae5963

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211242

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.2611.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300524,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pn:
Konserwacja i bieżące naprawy sieci wod.-kan. na terenie PPN-T Strefy: S1, S1-3. (Pełna nazwa: Konserwacji, bieżących naprawach oraz usuwaniu usterek w przepompowniach ścieków sanitarnych, sieciach kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej, hydroforni, sieci wodociągowej, prze-pompowniach wód deszczowych, zlokalizowanych na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego – na obszarze Stref S1 i S1-3 w Jasionce oraz magistrali wodociągowo-sanitarnej na odcinku Rzeszów – Strefa S1-3) .
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na obsłudze sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej – zlokalizowanych na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego na obszarze Stref S1 i S1-3 oraz magistrali wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, na odcinku Rzeszów – Strefa S1-3. Kompleksowe utrzymanie w pełnej sprawności zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami sieci kanalizacji sanitarnej (w tym kanalizacji sanitarnej tłocznej), sieci wodociągowej, przepompownie ścieków i wód deszczowych oraz hydroforni na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-technologicznego Strefa S1 Jasionka, Tajęcina (gmina Trzebownisko), Strefa S1-3 Jasionka, (gmina Trzebownisko) oraz magistrali wodociągowo-sanitarnej Rzeszów – S1-3 Jasionka; w tym dokonywanie przeglądów technicznych, informowania Zamawiającego o wystąpieniu usterek, podejmowanie niezbędnych i niezwłocznych działań w celu usunięcia usterek.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określa:
Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia,
Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50511000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65110000-7 - Przesył wody

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej

90410000-4 - Usługi usuwania ścieków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307840,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307840,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Barbara Bieniasz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „KILBUD” Barbara Bieniasz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8151105333

7.3.4) Miejscowość: Krzemienica 333

7.3.5) Kod pocztowy: 37-127

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część zamówienia, której wykonanie wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy: Usługi elektryczne i AKPiA
Nazwa podwykonawcy: Zakład Usług Komunalnych ENERGOKOM Sp. z o.o. 37-111 Rakszawa 334.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307840,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2027-06-30
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi