Wykonanie prac budowlano – instalacyjnych w ramach zadania pn.: „Poprawa dostępności budynków Urzędu Miejskiego w Zabrzu.”
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318887
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:55
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f80b8329-2232-4ce0-bdf0-ca279690b2fe
- Identyfikator
- 6482743351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318887 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlano – instalacyjnych w ramach zadania pn.: „Poprawa dostępności budynków Urzędu Miejskiego w Zabrzu.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 5-7
1.5.2.) Miejscowość: Zabrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_bzp@um.zabrze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miastozabrze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zabrze.logintrade.net/zapytania_email,224811,eec6a33ec4a0224affac7b580f4ac33e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlano – instalacyjnych w ramach zadania pn.: „Poprawa dostępności budynków Urzędu Miejskiego w Zabrzu.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f80b8329-2232-4ce0-bdf0-ca279690b2fe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073399/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Realizacja prac budowlano instalacyjnych w ramach zadania pn.: "Poprawa dostępności budynków Urzędu Miejskiego w Zabrzu" - dostosowanie toalet dla osób z niepełnosprawnościami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Dostępny samorząd 2.0” realizowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego oraz Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126766
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.2026.JD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 185490,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot umowy obejmuje wykonanie prac związanych z zapewnieniem dostępności architekto-nicznej osobom ze szczególnymi potrzebami dwóch łazienek po jednej na I i II piętrze w budynku Urzędu Miejskiego, przy ul. Powstańców Śl. 5-7 w Zabrzu.
Zakres zadania obejmuje m.in.:
1) Prace demontażowe,
2) Instalacje wodno – kanalizacyjne,
3) Instalacje wentylacji,
4) Instalacje co.,
5) Instalacje elektryczne,
6) Roboty murarskie,
7) Montaż stolarki drzwiowej ( zamykanie na klucz ) i okiennej,
8) Prace wykończeniowe ( glazura, płytki, malowanie ),
9) Montaż wyposażenia podstawowego i uzupełniającego oraz systemu przyzewowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ, dokumentacja projektowa oraz Projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173479,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196326,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kurpiel prowadzący działalność pod nazwą: Zakład Usługowy DUERO Paweł Kurpiel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6482371837
7.3.3) Ulica: ul. Medyków 8A
7.3.4) Miejscowość: Zabrze
7.3.5) Kod pocztowy: 41-808
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196326,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Kwota, którą wskazano w sekcji IV pkt 4.3.1. to wartość szacunkowa netto zamówienia podstawowego.Zakończenie robót i zgłoszenie gotowości do odbioru końcowego zadania nastąpi w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy.
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |