Dostawy worków i skrzyń ewakuacyjnych
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00318902
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-02 09:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2c70407-522e-4176-9470-045d670c065a
- Identyfikator
- 5251930070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318902 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy worków i skrzyń ewakuacyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012126482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowolipie 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-150
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ksp.policja.gov.pl.
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ksp.policja.gov.pl/zam/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13193191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy worków i skrzyń ewakuacyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c70407-522e-4176-9470-045d670c065a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132082/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.20 Worki i skrzynie ewakuacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP-1342/26/66/Z
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 807667,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy worków i skrzyń ewakuacyjnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1, nr 3 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
3. Na dostarczany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie udzielić 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi, liczonych od dnia podpisania bez uwag przez Strony protokołu odbioru.
4. Termin wykonania zamówienia: do 14 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania.
5. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn nr 3 Wydziału Zaopatrzenia Komendy Stołecznej Policji przy ul. Włochowskiej 25/33 w Warszawie (02-336) i/lub jednostka Komendy Stołecznej Policji na terenie m. st. Warszawy i/lub na terenie powiatów: grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, mińskiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego, wołomińskiego. Miejsce dostawy zostanie wskazane każdorazowo w zapotrzebowaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44423000-1 - Artykuły różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44613300-3 - Standardowe pojemniki do przewozu ładunków
31219000-4 - Skrzynki zabezpieczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta została odrzucona.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 744150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 744150,00 PLN
| 2026-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |