Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Siedleckiej w Łukowie

Miasto Łuków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00318938
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-02 10:07
Lokalizacja
Łuków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92eb57dc-484f-4b79-9b2f-00ff1d67b6be
Identyfikator
8251998129
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ GNIADOOkuniew, PL · lot 0
980 297,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00318938 z dnia 2026-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Siedleckiej w Łukowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łuków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Łuków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.lukow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92eb57dc-484f-4b79-9b2f-00ff1d67b6be

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Siedleckiej w Łukowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92eb57dc-484f-4b79-9b2f-00ff1d67b6be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062393/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik" przy ul. Siedleckiej w Łukowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248149

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, obejmujących remont i modernizację istniejących obiektów budowlanych wchodzących w skład kompleksu sportowego „ Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie w zakresie:
 wymiany istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej na boisku sportowym do gry w piłkę nożną o wym. 30x62 m, na nawierzchnię z trawy syntetycznej zasypowej (włókna monofilowe, polietylenowe w 100%, o wysokości ok. 45 mm, łączone z podkładem PU lub PE/PP metodą tkania lub w procesie tuftingu) na prefabrykowanej macie elastycznej (tzw. Shockpad) o gr. min. 10 mm wraz z wykonaniem prac towarzyszących,
 wykonania nowej nawierzchni poliuretanowej, dwuwarstwowo w technologii EPDM
o gr. min. 13 mm metoda natrysku wraz z wykonaniem niezbędnych prac przygotowawczych i naprawczych istniejącej nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego (siatkówka i koszykówka) o wym. 19,10 x 32,10 m z jednoczesnym demontażem i ponownym montażem urządzeń sportowych i wymalowaniem linii boisk,
 wykonania modernizacji dwóch istniejących piłkochwytów zabramkowych o wym. 6 x18 m (każdy), poprzez wymianę siatek syntetycznych dedykowanych na zewnątrz do gry w piłkę nożną (oczko 80x80 – 100x100 mm) o podwyższonej odporności na wandalizm (sznurek gr. 5 mm) przy jednoczesnym zamontowaniu dodatkowych systemowych aluminiowych słupków pośrednich do każdego z piłkochwytów,
 wymiany istniejącego ogrodzenia wewnętrznego h=150/160 cm z siatki stalowej ocynkowanej plecionej wraz ze słupkami na łącznej długości ok. 40 mb;
 wymiany istniejących opraw metalohalogenkowych o mocy 400 W na wszystkich
8 masztach oświetleniowych na oprawy energooszczędne typu LED z uwzględnieniem zapewnienia wymaganego średniego natężenia oświetlenia dla boiska wielofunkcyjnego i boiska do gry w piłkę nożną zgodnie z obowiązującymi przepisami,
 wymiany w istniejących masztach oświetleniowych tabliczek bezpiecznikowych wraz z zaciskami PE dla każdej z opraw oświetleniowych z zastosowaniem zabezpieczeń typu S301 C6A.
 zagospodarowania odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Siedleckiej w Łukowie”.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 980297,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 980297,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 980297,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK SPORT Andrzej Gniado

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363161710

7.3.3) Ulica: Lipowa 7

7.3.4) Miejscowość: Okuniew

7.3.5) Kod pocztowy: 05-079

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 980297,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane